آشنایی با ترندهای جدید آرایش عید 1401

بنابراین در هنگام خرید روسری حریر حتما به این نکات توجه نمایید. پیراهن های هنلی تا حدودی به سبک تیشرت شبیه هستند و تفاوت آن ها در یقه برگردان و دکمه یقه می باشد. برای مثال حریر کریشه بسیار نرم است اما احتمال نقش شدن آن وجود دارد. استفاده از این رنگ، روح تازه­ای به فضا میبخشد و زمانی که با رنگهایی مانند سفید ترکیب میشود، فضایی آرامش بخش را به وجود می­آورد. از کفش های محبوب مدل کفش زنانه 1401 باید به لوفرها با لژهای پهن اشاره کرد. لوفرهای لژدار جزو کفش هایی هستند که هم در سبک کتانی و هم کفش ظاهر می شوند.

انتخاب لباس مجلسی مناسب از جمله دغدغه افراد مخصوصا خانم ها در مجالس به شمار می آید و جزو دشوارترین انتخاب ها در بین هزاران مدل و استایل در مدل لباس مجلسی جدید 1401 به شمار می رود. از مواردی که در انتخاب جنس متفاوت روسری دخالت دارد گرما و سرما در فصل های مختلف سال ، انتخاب روسری برای مجالس و مهمانی ها ، انتخاب شال و روسری برای حضور در اماکن اجتماعی ، لیز بودن و سر خوردن یا نخوردن روسری از روی سر ، براق یا مات بودن روسری و…

اگر هم قراره در طول یک روز دید و بازدید زیادی داشته باشید و می خواید آرایش ماندگاری داشته باشید بهتره قبل از زدن کرم پودر و مواردی که به عنوان جایگزین نام بردیم، اول پرایمر بزنید. شما میتوانید این مدل شالها و روسریها را با مانتوهای ساده خود ست کنید و هر بار یک جلوهی تازه به استایل خود بدهید. لازم به ذکر است پارچه حریر انواع بسیار مختلفی دارد که هر کدام به صورت موشکافانه ای با هم متفاوت است. دغدغه هر خانومیه که دوست نداره لباس تکراری بپوشه اما شیک و جدید بنظر برسه. یا اینکه با لباس هایی که تو کمدش داره بتواند یه ست جدید بسازد.

دوست دارد جایی باشه، بدون اینکه هزینه کنی کلی مطلب راجع به استایلت یاد بگیری و از طرفشون مشاوره رایگان بابت دغدغه هات بگیری؟ البته با توجه به اینکه جنس این روسری نیز مانند روسری نخی از پنبه می باشد از روی سر لیز نمیخورد. ترکیب توناژ تیره و روشن از یک رنگ مانند خاکستری تیره و روشن، سبز تیره و روشن و سایر رنگ­ها نیز در سبک­ مدرن طرفداران زیادی داشته است. بهتره یک لایه نازک ریمل مشکی یا رنگی بزنید تا مژه هاتون فقط یه خودی نشون داده باشن اما زیاده روی نشه.

دیدگاهتان را بنویسید