آشنایی با گروه بی تی اس BTS و اعضای آن

تا اینکه یک روز یکی از معلمان او، جیمین را به تست دادن برای کمپانی بیگهیت تشویق میکند و او در سال 2012 به عنوان کارآموز پذیرفته میشود و در سال 2013 به عنوان یکی از اعضای BTS آغاز به کار میکند. روزی ته-هیونگ برای حمایت یکی از دوستانش به همراه او به کمپانی بیگهیت میرود تا دوستش تست بدهد، اما یکی از کارکنان بیگهیت با دیدن ته-هیونگ او را تشویق میکند که او هم تست بدهد و همین مسئله او را به عضوی از گروه BTS بدل کرد.

شوگا خیلی برای آرمی ها الهام بخش چون سختی های خیلی زیادی رو کشیده تا به اینجا برسه .مثل همه ی اعضای گروه ولی هیت دادن از همون اول راه رو هم برای شوگا حساب کنید. خیلی رفتار سردی دارد. مین یون-گی نام هنری دیگری هم با عنوان Agust D دارد که برای مواقعیست که به تنهایی و جدا از گروه BTS اثری منتشر میکند.

هیچ گروهی بدون طرفدارانش نمی تواند به موفقیت دست پیدا کند و BTS با 23.6 میلیون دنبال کننده در توییتر و 30 میلیون در اینستاگرام، وفادارترین و فداکارترین طرفدارانی را دارد که جهان تاکنون دیده است. کیم نامجون با مجموع 180 آهنگ در انجمن کپی رایت موسیقی کره در جایگاه دوم قرار گرفت و جوانترین هنرمند کره ای شد که به این افتخار دست یافته است. جی-هوپ در سال 2018 اولین میکستیپ خودش را با عنوان Hope World منتشر کرد که توانست به رتبه 38 بیلبورد 200 دست پیدا کند. او تاکنون آهنگساز و ترانهسرای بیش از صد اثر بوده است؛ از جمله آهنگ Wine از خواننده Suran که توانست جایزه بهترین ترک R&B را در سال 2017 در جشنواره ملون به خود اختصاص دهد.

پارک جی-مین در سال 2018 تک آهنگی با نام Promise منتشر کرد که توانست رکورد بیشترین استریم در 24 ساعت را با 8.5 میلیون استریم از دریک (Drake)، رپر آمریکایی، در پلتفرم SoundCloud بگیرد. پارک جی-مین که با نام کوچکش جیمین (Jimin) هم شناخته میشود متولد 13 اکتبر 1995 (21 مهر 74) است.

دیدگاهتان را بنویسید