آشنایی با گروه بی تی اس BTS و اعضای آن

می دانید در چه زمینه ای فعالیت دارند؟ جیمین خواننده اصلی گروه است که در سال 1995 در کره جنوبی متولد شده و طرفدارانش به خاطر جذابیت و کاریزمایش به شدت او را دوست دارند و همیشه او را دنبال می کنند. شماره مورد علاقه او 1 است. مین یون-گی که با نام هنری شوگا (Suga) هم شناخته میشود متولد 9 مارس 1993 (18 اسفند 71) است. او یک خواهر کوچکتر به نام کیم کیونگ مین دارد. الگوی هنری او T.O.P از BIGBANG است. و در 13 نوامبر 2017 ، نامجون پیامی در کافه رسمی طرفداران گروه نوشت و اعلام کرد که نام هنری خود را از Rap Monster به RM تغییر داده است.

جونگکوک در نهایت با دیدن RM کمپانی بیگ هیت را انتخاب کرد. در سال 2016، جونگ گوک در قسمت آزمایشی برنامه”تیم گل ” انتخاب شد و همچنین در برنامه “دوستی سلبریتیها” نیز شرکت کرد و در برنامه خواننده ماسک پوش با نام “مرد شمشیرباز” در قسمت 72 شرکت کرد. در همان سال، تصاویر جونگ گوک توسط شهردار تاگبیلاران فیلیپین، جان گیزنل یاپ، پست شد تا شهروندان را متقاعد کنند که واکسن کووید را دریافت کنند. به دلیل موفقیت های تحصیلی اش پدر و مادرش به شدت با علاقه او به حرفه موسیقی مخالفت میکردند و او در ابتدا تصمیم گرفت تا موسیقی را کنار بگذارد و روی تحصیلاتش تمرکز کند.

او بزرگترین عضو BTS است و پیش از پیوستن به این گروه در رشته بازیگری تحصیل میکرده است و تصمیم به پیوستن در کمپانی دیگری برای بازیگر شدن داشت، تا اینکه کمپانی بیگهیت پیشنهاد متفاوتی به او میدهد. کیم سوک جون قدیمی ترین عضو گروه بی تی اس است و شماره مورد علاقه او 4 است.از سرگرمی ها ی او می توان به آشپزی، بازی های ویدیویی در دستگاه های نینتندو، گرفتن سلکا اشاره کرد.جین آشپز بسیار خوبی است و غذاهای مورد علاقه او خرچنگ، گوشت، و نئانگمیئون (رشته فرنگی کره ای) است.و هوای آفتابی بهار را دوست دارد. رنگ مورد علاقه جین طبق مصاحبه BTS برای مجله J-14 از 170505 آبی است اما رنگ مورد علاقه او قبلا صورتی بود.

آیا BTS خواندن انگلیسی بلد است؟ آیا شما تاکنون به موسیقی BTS گوش دادهاید؟ اعضای BTS از توییتر استفاده می کنند و این گروه دارای حساب های YouTube، Instagram و TikTok است. ترک اصلی این آلبوم با نام Boy With Luv که با همکاری خواننده آمریکایی هالزی خوانده شد به رتبه 8 چارت بیلبورد 100 دست یافت و موزیک ویدئوی این اثر در 24 ساعت اول انتشار 74.6 میلیون بازدید از آن خود کرد. انتشار مجدد آن به رتبه سوم در جدول جهانی آلبوم های بیلبورد، رتبه پنجم در نمودار آلبومهای هیت سیکرز و رتبه هفتاد و چهار در نمودار فروش آلبوم برتر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید