آموزش درست کردن شمع در خانه به 4 روش مرحله به مرحله

زرد : از نظر ذهنی منجر به مکالمات جالب شده و به افزایش تمرکز کمک میکند. در بسیاری از فعالیت های نیازمند به تمرکز و آرامش دارد مانند یوگا از آن استفاده می کنند. تزئین شمع شمع شما باید متناسب با شرایطی که در آن قصد دارید از آن شمع استفاده کنید، باشد. پارافین شیشه ای یا پزشكی که مناسب برای تولید شمع هایی که داخل لیوان و ظروف درست می شود است زیرا این نوع پارافین برای تولید شمع هایی است که در درون آن وسیله های تزیینی دیده می شود و حالت چرب مانند دارد و اصلا شبیه پارافین های دیگر نبوده بلکه لغزنده و شل است.

برای ذوب شدن سریع ژل، آن را به تکه های کوچک تقسیم کنید. برای ساخت شمع ژله ای حباب دار به آرامی شمع را خنک کنید و آن را در نور آفتاب قرار دهید تا چند ساعت زمان برای سرد شدن ببرد. اضافه کردن آب به شمع سبب کدر شدن آن می شود. ظرف دیگر را با یک اینچ (2.5 سانتیمتر) آب پر کنید. برای ایجاد حباب کمتر ظرف را به آرامی با پارافین پر کنید.

بهمنظور بازیافت شمعها،نگه داشتن موم باقی مانده از شمعهای قدیمی و ترکیب و استفاده از موم برای ایجاد شمعهای جدید است. استفاده از شمع معطر در خانه یکی از ترفندهای جذاب برای ایجاد رایحه دلنشین و همچنین تزئین خانه است. شما میتوانید ورقههای نازک موم را از یک فروشگاه صنایع دستی که میتواند پانچ شود یا به شکلهایی که برای تزئین سطح یک ستون یا شمع بهطور خاص طراحی شده خریداری کنید. به این طریق که باید فتیله را به قلاب گره بزنیم تا در وسط قرار گیرد و بعد پارافین را درون قالب بریزیم. وسط آن را سوراخ کنید و فتیله شمع را از آن رد کنید.

كه به جهت انعطاف پذیر بودن آن برای ساخت شمعهای دست ساز، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. ۲٫ فتیله را درون ژل مذاب قرار می دهیم تا تمام هوای خود را از دست بدهد. قبل از ریختن موم باید فتیله به قسمت زیر ظرف شما وصل شود. در مرحله دوم، سر بطری که از قبل جدا کردید را به صورت قیف داخل بطری گذاشته و سیمان را درون آن بریزید. برای رنگ کردن ژل رنگ های مخصوص و مایع وجود دارند که بر پایه موم ساخته شده اند. شمع های شناور مناسب مراسم عروسی، میهمانی ها و مناسبت های خاصند به خصوص اگر در یک ظرف بلور همراه با چندغنچه گل طبیعی تزیین شوند.

دیدگاهتان را بنویسید