آموزش ساخت شمع با قالب پلاستیکی

میتوانید مقداری رنگ به آب اضافه کنید و یا داخل لیوان شیشهای چند عدد سنگ یا گل خشک بریزید تا جلوه شمع شما زیباتر شود. بعد از اینکه پارافین سفت شد لیوان را به جهت مخالف کج می کنیم و پارافین رنگی بعدی را می ریزیم و منتظر می مانیم تا سفت شود. از آن جایی که مداد شمعیها خودشان رنگی هستند، برای درست کردن شمع با مداد شمعی به رنگ نیاز ندارید. از آنجا که قطر شمع شما بهاحتمال زیاد چند سانت است، فتیله ضخیم بهتر است.

در این مرحله و قبل از برداشتن پارافین از روی حرارت میتوانید از کمی اسید استئارین و رنگ شمع نیز استفاده کنید که البته در این مدل به این دلیل که تصمیم ندارید شمع را از قالب جدا کنید ضروری نیست. به این فکر کنید که در اوقات فراغت خود یک کار هنری زیبا بسازید و انقدر نتیجه زیبا و دلنشینی از کار خود بگیرید که دوست داشته باشید به همه دوستان ، آشنایان آن را هدیه دهید و یا حتی از فروش آن کسب درامد کنید.برای این کار شما احتیاج به ممارست،تمرین و آموزش خواهید داشت که از جانب تیم ایرانیان دکور خیالتان آسوده باشد.

شما از تک تک مقالات سایت ما می توانید برای شروع درآمدزایی الگو بگیرید و با عضویت و راه اندازی فروشگاه اختصاصی خودتان در سایت بساز و بفروش محصولات دست ساز هنری تان را به فروش برسانید. برای اتصال فتیله به شمع ، آن را در ظرف خالی شمع سازی خود قرار دهید. قبل از شروع ذوب موم و مخلوط کردن اسانسها، به ظرفی نیاز دارید که مخلوط موم خود را داخل آن بریزید.

شمع سازی در منزل یکی از هنرهای زیبا و پرکاربرد است که به شیوه های مختلف انجام می گیرد و با استفاده از این هنر می توانید شمع های متنوع و زیبایی تهیه کنید. یکی از وسایل تزیینی و کاربردی که بسیار در منزل استفاده می شود شمع های فانتزی در اقسام مختلف می باشند اگر به شمع علاقه دارید میتوانید به راحتی شمع های رنگی زیبایی در منزل درست نمایید در ادامه همراه با نیک صالحی شوید تا آموزش ساخت شمع رنگی را بیاموزید. از مداد شمعی های که دارای رنگ های شبیه به هم هستند برای این منظور استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید