آموزش ساخت شمع در خانه به روش ساده به همراه نکات شمع سازی

البته از تأثیر استشمام عطر آرامش بخش شمع های معطر نیز غافل شوید! بعد از گذشت حدود ۱۰ دقیقه و وقتی پارافین حرارت و بخارش را از دست داد، عطر را به آن اضافه کنید. پارافین در حال ذوب را با قاشقی هم بزنید و به محض اینکه کاملا ذوب شد از روی حرارت بردارید. خوب اگر با این جمله مؤافق نیستید کافیست یکبار امتحان کنید و تأثیر شگفت آور شمع ها را در ایجاد فضایی کلاسیک، زیبا و سرشار از انرژی و حرارت ببینید! در این مقاله از وبسایت سلام دنیا قصد داریم تا نحوه درست کردن شمع در خانه را به شکل ساده توضیح دهیم تا بتوانید به راحتی در خانه شمع های مختلف تهیه کرده و از زیبا سازی منزل خود لذت ببرید.

انواع شمع های ساده و تزئینی را می توان به روشهای مختلفی بسازید، حال نوع شمع ساخته شده بستگی به پارافین دارد؛ پارافین های قالبی که برای شمع های قالبی استفاده می شوند، پارافین های کریستالی برای شمع های دست ساز و پارافین های شیشه ای برای ساخت شمع های شفاف و ژله مانند مورد استفاده قرار می گیرندو درون این شمع های ژله ای می توان از اشیاء تزئینی مختلف استفاده کرد، در اینجا انواع مختلف ایده های شمع سازی شکیل و زیبا قرار داده ایم که می توانید ضمن لذت بردن از تماشای تصاویر از ایده ساخت این شمع های دست ساز و زیبا الگو بگیرید و شمع های زیبایی در منزل بسازید.

می توانید برای زیباسازی شمع در داخل قالب صدف، گل و سایر لوازم تزئینی قرار داده و سپس قالب را از پارافین پر کنید تا شمع های شما زیباتر شود. برای ساخت این شمع ها می توان از باقی مانده پارافین های رنگی از شمع سازی های قبلی استفاده کرد.بدین طریق می توانید هر لایه را از یک رنگ یا رنگهای مختلف انتخاب کنید. برای این کار، کافی است مثلا یک خودکار یا مداد را بالای ظرف بگذارید و فتیله را به آن ببندید. اقلام اشتعال پذیر منزل عبارتند از: مبلمان، پرده، وسایل چوبی و موارد این چنینی. موم را هم بزنید و تکههای بزرگ را با کفگیر یا قاشق چوبی بشکنید.

با پرفکت همراه باشید تا این شمع زیبا را با هم بسازیم. شمعهای سفید به خصوص اگر معطر هم باشند، ایدهای فوق العاده برای سرویس بهداشتی میباشند. شمع ها در انواع طرح های جذاب و رنگ های متنوعی ساخته می شوند، ساخت شمع در خانه پیشنهاد جذابی است که برای این منظور ایده های خلاقانه و جذابی وجود دارد، حال در صورتی که علاقمند به شمع سازی به شکل دستی و با ایده های جدید و شیک هستید، دعوت می کنیم از انواع ایده های ساخت شمع که در ادامه این مطلب به اشتراک گذاشته ایم، دیدن کرده و برای ساختن شمع های زیبا در منزلتان الهام بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید