اسرار مخفی کپی رایتینگ و تبلیغ نویسی حرفه ای در اینستاگرام

سپس در ادامه کاری که برای هر ویژگی نوشتید، بنویسید که این کار چه نتیجه ای برای مشتری خواهد داشت. در قسمت بالا توضیح دادم که برای تبلیغ نویسی خوب، باید تکنیکهای مهم رو به کار ببرید تا بتونید یک صفحه محصول خوب داشته باشید. اساسی ترین بعد حرفه ای تبلیغات، به بررسی و کاوش عمیق یک کالا نیاز دارد تا دلیل بی همتا بودن آن روشن شود. پس در تبلیغ نویسی به جای اینکه یک اثر هنری زیبا خلق کنید، باید ویژگی های یک محصول را به صورت کامل جستجو کنید تا دلایل تمایل مخاطب را برای خرید آن محصول پیدا کنید و سپس مجموعه این دلایل را در نسخه تبلیغاتی خود ارائه دهید.

برای این کار لازم است پیج اینفلوئنسرهای اینستاگرامی را جستجو کنید، برای پرسیدن تعرفه به تکتک آنها پیام دهید و منتظر جواب آنها بمانید. اول باید تلاش کنید خودتان را جای آنها قرار دهید. پس با بیان و شرح دقیق درد برای مخاطبان، آنها با شما همذات پنداری میکنند و در انتها برای راهکار محصول خود را به آنها معرفی خواهید کرد.

در ادامه به معرفی مهمترین اصول کپی رایتینگ میپردازم تا در نهایت بتوانید متنی بنویسید که مخاطبان را قانع کند تا اقدام مدنظر شما را انجام دهند. تبلیغ نویسی درست به معنای معرفی کامل و دقیق محصولات است که تاثیر مستقیمی روی موفقیت کسب و کار شما و افزایش فروشتان می گذارد. آیا این خانه به محل کار آنها نزدیک است؟ اگر میخواهید به زنان خانهدار بفروشید طبیعتاً ادبیات شما با وقتی که میخواهید به مدیران یک شرکت بفروشید متفاوت است. اینکه هر چیزی را چطور بفروشید به این بستگی دارد که آن را میخواهید به چه کسی بفروشید. از اینکه تا انتهای این نوشته با من همراه بودید از شما بسیار متشکرم و از شما دعوت می کنم که با دیگر مقالات من نیز همراهم باشید.

اگر شما قبلاً مشکلی را خودتان تجربه کرده باشید نوشتن کپی برای آن بسیار راحتتر خواهد بود. صرفهجویی در پول برای زنان خانهدار اهمیت بیشتری دارد ولی برای مدیران یک شرکت صرفهجویی در زمان مهمتر است. مثلا فرض کنید شما یک شرکت بیمه دارید. مردم کوچکترین اهمیتی به شرکت و محصول شما نمیدهند؛ اگر آنها محصولتان را میخرند به این دلیل است که به خودشان اهمیت میدهند! منظور من امتیازی چشمگیر است که مخاطب را به مسیر شما سوق می دهد. الگوهای آماده عنوان نویسی در اختیار شما قرار میگیرد تا در عرض ۱ دقیقه، عنوان و زیر عنوان تبلیغ خود را بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید