برنامه ریزی برای کنکور 1401 از امروز 9 اسفند تا کنکور + Pdf

چرا که در سال های گذشته به جز دو سال قبل که به دلیل شیوع کرونا تاریخ کنکور دچار تغییراتی شد، این آزمون در نیمه اول تیر ماه برگزار می شد. درواقع این تهدیدی است که همه رقبای شما رو نیز تحت تاثیر میذاره و همه ممکنه در وسط کار از اون همه درس خوندن ببرن و بگن، دیگه حوصله درس ندارم؛ هر چی می خواد بشه.

سادهتر بگیم، انگیزه مانند یک سوختی هست که ممکنه در طی مسیر تمام بشه و لازم باشه که شما دوباره سوختگیری کنید. اما برخی ممکنه انگیزههای بیرونی و سستی داشته باشن و به اصطلاح مثل بیدی باشن که به هر بادی بلرزه. اما خب شما یک دانشآموز هوشمند و تیزهوشی هستند و شاید با یه ذره دو دو تا و چهارتا، سر عقل بیایین. اما جالب اینجاست که همه آنها سوخت لازم برای طی ادامه مسیر رو ندارن. در این بخش کدی برای موبایل شما ارسال می­ شود که باید در کادر مربوطه آن را وارد نمایید و روی بررسی کد تأیید کلیک کنید.

در ادامه مراحل کلی ثبت نام را نام برده ایم. كد پيگيری شامل يک كد 16 رقمی است كه پس از پايان مراحل ثبت نام از طريق درگاه به هر متقاضیداده می شود. هدفی که برای این یک ماه وجود دارد موفقیت در امتحانات نیمسال اول در کنار جمع بندی تستی دروس است. تبصره 2: دانش آموزان دوره نظری سال آخر نظام آموزشی 3-3-6 که تا تاریخ 31 شهریور ماه سال 1401 فارغالتحصیل میشوند، لازم است برای اطلاع از نحوه اقدام برای مشاهده سوابق تحصیلی به اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون تاریخ 1401/03/30 مراجعه نمایند.

درسته کنکور اول و آخر زندگی نیست. آیا تا آخر میتوانم خودم این کار را انجام دهم و وسط کار دست نکشم؟ داوطلبان برای ثبت نام در کنکور سراسری ابتدا باید هزینه ثبت نام کنکور خود را پرداخت و شماره سریال 12 رقمی را دریافت کنند تا امکان ورود به سایت سنجش و انجام فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند و کد رهگیری که به منزله پایان ثبت نام آزمون سراسری است را دریافت کنند. در برنامه ماهانه که بهتر است در ابتدای هر ماه نوشته شود، تمامی استراتژیها مطالعهای 30 روز مشخص میشود.

دیدگاهتان را بنویسید