بهترین عطر بیک مردانه خنک و تلخ ارزان کدام شماره است؟

شماره ۲۰: رایحه تند و گرم ترکیبی قوی از وانیل معطر، عنبر و ادویه همراه با رایحه دل انگیز میخک، گل ابریشم و عطر میوهها، بهویژه عطر ملایم نارنج، مناسب فصول سرد سال. شماره ۲۳: رایحه تندو گرم ترکیبی از بوی چوب تازه، رایحه نارنگی و ادویه جات (هل و فلفل) به همراه عصاره گشنیز، زنبق زرد و یاس همراه با نت پایانی چوب سدر و عنبر، مناسب فصول سرد سال. شماره ۱۸: گرم و شیرین همراه با نت ابتدایی مرکبات، لیموترش، نارنج و گلهای یاسمن و شمعدانی و نت پایانی برگرفته از عطر گرم ادویه جات و برگ درخت گردو.

شماره ۱۶: رایحه شیرین همراه با عطر گلها یاس هندی، بنفشه و سوسن سفید که همراه عطر میوههای آبدار و خوش رنگ و بوی آناناس، انبه هندوانه، گلابی و میوههای قرمز که ترکیب آن با عطر پر طراوت، چوبهای خوشبو، مشک و درخت وانیل. اسپری بدن زنانه شماره ۱ بیک دارای رایحه رمزآلودی متشکل از گل های معطر و میوه های خوشبو همراه با رز و عنبر است و در پایان رایحۀ وانیل به مشام می خورد، این ترکیب بوی هیجان انگیز و خوشایندی به بدن شما می دهد و باعث ایجاد حس تازگی و سرزندگی در شما می شود.

لازم به ذکر است که عطر از ترکیب میزان مشخصی اسانس و آب مقطر و الکل تهیه می گردد تا آسیبی را در اثر تماس با پوست بدن موجب نشود، این مهم درباره عطرهای فله ای رعایت نمی شود. شاید شما هم به هیجان، تحرک و سر زندگی علاقه داشته باشید؛ در این صورت شرکت بیک برای شما عطر بیک را توصیه میکند. در صورتی که هیچگونه آشنایی نسبت به رایحه آن ندارید، میتوانید به صورت حضوری از فروشگاه و یا داروخانهها این محصول را تهیه نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

همانطور که میدانید اکثر عطرها ماندگاری کمی دارند و باید همراه شما باشند تا در صورت نیاز مجدداً استفاده شود. باید یادآوری و تاکید داشت که بر خلاف عطرهای غیر استاندارد فله ای موجود در بازار (که معمولاً بصورت باز بوده و پر شدن آن با سرنگ انجام می گیرد) نحوه تولید و پر شدن عطر “بیک” کاملا استاندارد است و از لحاظ بهداشتی تمامی موارد در نظر گرفته می شود. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید محصول مورد نظرتان، نظرات مشتریان آن محصول را بخوانید تا با اطمینان خرید خود را انجام دهید. گرچه ممکن است رایحهای را بر اساس جذابیتِ آن انتخاب کنید، اما فاکتورهای دیگری نیز باید در هنگام خرید عطر در نظر بگیرید تا انتخابی آگاهانهتر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید