بهترین فیلم های عاشقانه ایرانی [25 فیلم درام برتر] – تکراتو

فیلم های سینمایی ایرانی زیر نیز سوئاستفاده افراد خاص از جایگاه و موقعیت پدر و مادر! داستان فیلم سرخپوست در سال 1346 اتفاق میافتد و در مورد یک زندان است که به علت گسترش فرودگاه کنار آن قرار است تخلیه شود و همزمان با این موضوع خبر از ترفیع گرفتن رئیس زندان به گوش میرسد اما در هنگام انتقال زندانیها کارکنان زندان متوجه میشوند فردی به نام احمدسرخپوست در میان زندانیان منتقل شده نیست فردی که حکم حبس ابد او به اعدام تبدیل شده است، رئیس زندان که شغل خود را در خطر میبیند تمام زندان را زیر و رو میکند تا سرخپوست را پیدا کند.

خورشید فیلمی با ژانر درام بوده که مجید مجیدی در آن کودکان کار را مورد بحث قرار داده است. اما جالب است که فیلم خورشید در کشور خودمان مقام سوم از لحاظ میزان فروش را به دست آورده است. فیلم لس آنجلس تهران باز هم یک فیلم کمدی بدوم محتوا و هدف را به نمایش گذاشت که زیاد به مذاق بیننده خوش نمیاید و بعد از دیدن فیلم به خود میگویید که چی؟؟چرا باید این همه خرج شود و فقط یک فیلم با محتوایی آشنا که در صدها فیلم کمدی دیگر هم آن را دیده بودیم را باز هم باید ببینیم و یک تکرار مکرارت در سینمای طنز امری واقف میباشد که متاسفانه متوقف هم نمیشود .

فیلم ایرانی مسخره باز سیمرغ های بهترین فیلم اول، بهترین فیلم هنر و تجربه، بهترین جلوه های ویژه و البته بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای علی نصیریان دریافت کرد. این فیلم توانست مقام چهارم فروش را کسب کند. او به خوبی توانست موضوعی معمایی را با تم عاشقانه در این فیلم کنار هم بچیند. این فیلم با نام قبلی «اوج 110» در تاریخ 19 آبان ماه 1400 به اکران عمومی درآمد و فروش نسبتا خوبی داشت. بههمین دلیل این فیلم ایرانی جدید 1400 را به طور قطع باید یکی از بهترین فیلم های ایرانی جدید امسال دانست. در این میان یکی از اهالی خانه میآید و چراغی را روشن میکند.

آراز پس از مدتی متوجه میشود دلیل نرسیدنش به مارال کارهای مادرش در زمینه جادو و خرافهپرستی بود. شیار 143 گودالی تقریبا بزرگی در منطقه بیجار استان کردستان است که پس از سالها تفحص، پیکر چندین شهید ایرانی در آنجا کشف شد. فیلم سینمایی پوست داستان زندگی یک مادر و پسر را روایت میکند که درگیر مشکلات بزرگی شدهاند. در خلاصه داستان آوردهاند که دو برادر با طرز فکر و سبک زندگی متفاوت به دلیل بیماری پدر کنار هم قرار میگیرند. «خون شد» یکی از بهترین فیلمهای سینمایی ایرانی سال ۱۴۰۰ بود که با اقبال خوبی در فروش گیشه مواجه نشد.

دیدگاهتان را بنویسید