به طرفداران بی تی اس چه می گویند?

انتشار آلبوم ژاپنی Face Yourself در سال 2018 که در رتبه 43 بیلبورد 200 قرار گرفت، انتشار سومین آلبوم کرهای زبان به نام Love Yourself: Tear در سال 2018، که آهنگ اول آن با نام Fake Love باعث شد تا این گروه، تنها آرتیست کرهای باشد که دو سال پشت سر هم، جایزه Top Social Artist را دریافت میکند. «دیانای» همچنین اولین حضور گروه در جدول 100 آهنگ داغ بیلبورد با رتبه 85 بود؛ بی تی اس اولین گروه پسرانه کی-پاپ و دومین هنرمند کرهای بود که با ترانهای کرهایزبان در این جدول قرار میگرفت.

نقشه روح: پرسونا با فروش جهانی قدرتمند 2.5 میلیون واحد آلبوم خالص (بدون پکیج ویژه یا محتوای اضافه)، از طرف فدراسیون بینالمللی صنعت فونوگرافی، سومین آلبوم پرفروش 2019 معرفی شد و گروه BTS به اولین آرتیست کرهای تبدیل شد که دو سال متوالی، در ده رتبه اول جدول جهانی آلبومها قرار میگرفت.

در 21 آگوست نیز این گروه اولین آهنگ انگلیسی زبان خود را با نام Dynamite عرضه کرد که آن هم رکورد نمایش اولیه در یوتیوب را با 3 میلیون بازدید شکست و با بیش از 101 میلیون بازدید طی 24 ساعت، به پربینندهترین ویدئوی یوتیوب در 24 ساعت نخست تبدیل شد و سپس در صدر جدول 100 آهنگ داغ بیلبورد قرار گرفت و 2 هفته متوالی این جایگاه را حفظ کرد.

گروه کره ای BTS در ماه آوریل، به اولین هنرمند آسیایی تبدیل شد که بیش از 5 میلیارد استریم در اسپاتیفای داشت و مجله تایم از آنها بهعنوان یکی از افراد تأثیرگذار سال 2019 در مجله تایم 100 یاد کرد. به همین دلیل بسیاری از افراد کنجکاو هستند که اعضای گروه BTS را از بزرگ به کوچک بشناسند. هر عضو این گروه شخصیت و استعدادهای فردی خاص خود را دارد و همین امر باعث بوجود آمدن گروه بی نقص BTS شده است! از طریق این لینک میتوانید اجرای گروه بی تی اس در سازمان ملل متحد را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید