به طرفداران بی تی اس چه می گویند?

رایانه، عروسک های بزرگ، لباس، کفش، لوازم جانبی و هر چیز منحصر به فردی از علایق اوست. او عادت دارد ناخن های خود را بخورد. زبان انگلیسی را از طریق تماشای فیلم فرندز یاد گرفته و البته به زبان ژاپنی هم تسلط دارد و به طور کل می تواند زبان های خارجی را خیلی زود یاد بگیرد. در دوره های کارآموزی کلاس های رقص، زبان و خوانندگی برگزار می شود که ممکن است از بازه زمانی چند ماهه تا چند ساله را در بر بگیرد که در صورت موفقیت و یا حتی با تبلیغات یا امضای قرارداد با شرکت های تجاری می توانند به سطح بالایی از درآمد دست پیدا کنند.

این دومین تعطیلات طولانی مدت BTS از سال 2019 است. طبق مصاحبه BTS برای مجله J-14 از 170505 رنگ مورد علاقه اش خاکستری است. الگوی او TaeYang از BIGBANG است. شکلک موردعلاقه او ? ورزش موردعلاقه جونگکوک بوکس است. غذاهای مورد علاقه اش Japche و هر نوع گوشت است. غذاهای مورد علاقه جیمین گوشت خوک، اردک، مرغ، میوه و کیمچی جیگی است. جیمین هوای آفتابی و خنک را ترجیح می دهد.

میکستیپ Mono تاکنون با صدر نشینی در آیتونز 118 کشور توانسته رکورد بیشترین نامبروان آیتونز برای یک آلبوم در آسیا و چهارمین آلبوم در جهان را به دست آورد. یونگ کوک فکر می کند رنگ موی مشکی بهترین گزینه را برای او دارد.کفش و آرایش را دوست دارد. این قرصنده جوان در “100 چهره برتر خوش تیپ 2017” در رتبه 64 و رتبه 25 ام TC Candler “100 چهره خوش چهره سال 2018” و در رتبه 19 در TC Candler “100 چهره خوش چهره سال 2019” قرار دارد.

Jungkook در رتبه 100 در TC Candler “100 چهره خوش تیپ 2018” قرار دارد. او به عدد 1 علاقه دارد و زنگ مورد علاقه اش هم سیاه است. کیم ته هیونگ یک خواهر کوچکتر (کیم یون جین) و یک برادر کوچکتر (کیم جونگ گیو) دارد. جونگ کوک در اولین حضور خود در اینستاگرام دو عکس به اشتراک گذاشت. جئون جونگ کوک قبل از پیوستن به گروه بازیکن هندبال بود. جئون جونگ کوک در بوسان کره جنوبی متولد شد. درام کره ای یا هانگول یا کی دراما Kdrama در ژانرهای مختلف در غالب مینی سریال توسط کره جنوبی و به زبان کره ای ساخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید