به طرفداران بی تی اس چه می گویند?

در نظرسنجی سال 2019 که توسط گالوپ کره انجام شد، جونگ گوک به عنوان سومین سلبریتی محبوب سال در کره جنوبی انتخاب شد و در سال 2016 در رده بیستم این جدول قرار گرفت، سپس در سال 2017 در رتبه هفدهم و در نهایت در سال 2018 رتبه هشتم را کسب کرد. شوگا تاکنون دو میکستیپ با نامهای AGUST D (سال 2016) و D2 ( سال 2020) منتشر کرده است. شوگا رپر گروه است که متولد سال 1993 بوده و تهیه کننده و تولید کننده موسیقی هم هست و تا به حال نزدیک به هفتاد موسیقی را خودش ساخته و شعرهایش را نیز خودش گفته است.

قبل از این که گروه کارش را به صورت رسمی شروع کند، آشنایی با آن ها نداشت تا این که هنگام شروع کار او نیز وارد این گروه شد. زمانی که وارد این گروه شده بود، قرار بود که این گروه فعالیت هیپ هاپ داشته باشد تا این که بعدا موضوع رپ مطرح شد. او از همان دوران به طرفدار بزرگ جی دراگون و خواننده مشهور آی یو تبدیل شد. جین خواننده گروه بی تی اس؛ متولد سال 1992 است و در همان کره جنوبی متولد شده که در این تیم فعالیت می کند. در دسامبر 2018، ویدیویی از آواز خواندن او در استودیو، تبدیل به بیشترین بازنشر توییت در کره جنوبی در آن سال شد.

این تور در 12 کشور شامل برزیل، استرالیا، ژاپن، هنگ کنگ و ایالات متحده و در مقابل 550 هزار طرفدار برگزار شد. ششمین آلبوم EP این گروه، Map of the Soul: Persona نام داشت که در 12 آپریل 2019 (23 فروردین 1398) منتشر شد. آخرین قسمت از سهگانه مدرسه با نام Skool Luv Affair (ماجرای عاشقانه مدرسه) در ژانویه 2014 منتشر شد و بطور کلی 250 هزار نسخه و فقط در سال 2014 بیش از 100 هزار نسخه فروخت. همیشه دوست دارد کارش را بی عیب و نقص به انجام برساند، زیرا یک ایده آل گرای واقعیی است که در دوران مدرسه هم در حوزه تحصیلی خودش، همیشه بهترین و اولین بود.

جیمین در دبیرستان هنر تحصیل کرده و بهترین رقصنده مدرن مدرسه خود بوده است. او سخت تلاش کرد تا تحصیلاتش را در زمینه موسیقی و آواز به اتمام برساند و توانست به یکی از بهترین ها در این حوزه تبدیل شود. در ژوئیه 2019، آپارتمانی در یونگسان گو، سئول به ارزش 4 میلیارد وون خریداری کرد. او؛ هم رپر و هم خواننده زیر صدا است که در سال 1994 در کره جنوبی متولد شده و می خواهد سمبل امیدواری و آرامش به مردم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید