به طرفداران بی تی اس چه می گویند?

پارک جی-مین در سال 2018 تک آهنگی با نام Promise منتشر کرد و توانست رکورد بیشترین استریم در 24 ساعت را با 8.5 میلیون استریم از دریک (Drake)، رپر آمریکایی، در پلتفرم SoundCloud بگیرد. در نظرسنجی سال 2019 که توسط گالوپ کره انجام شد، جونگ گوک به عنوان سومین سلبریتی محبوب سال در کره جنوبی انتخاب شد و در سال 2016 در رده بیستم این جدول قرار گرفت، سپس در سال 2017 در رتبه هفدهم و در نهایت در سال 2018 رتبه هشتم را کسب کرد.

کیم نام جون سپس به سرودن شعر روی آورد و میگوید که شعر او زمانی که با موسیقی ترکیب شود به شعر تبدیل میشود. این میکس در رتبه 11 بیلبورد قرار گرفت و به با ارزشترین آلبوم از یک نوازنده کرهای در ایالات متحده تبدیل شد. او سخت تلاش کرد تا تحصیلاتش را در زمینه موسیقی و آواز به اتمام برساند و توانست به یکی از بهترین ها در این حوزه تبدیل شود. در سال 2015، اولین میکستیپ انفرادی خود را با نام RM منتشر کرد.

پارک جیمین و کیم تهیونگ، هردو در سال ۱۹۹۵ بدنیا آمدند، با یکدیگر به یک دبیرستان رفتند، دبیو کردند و از یک دانشگاه فارغ التحصیل شدند. کیم نام جون، نام ” هیولای رپ” را در زمانی که یک تازه کار بود انتخاب کرد. در اکتبر 2018، دومین میکستپ او، مونو، بالاترین رتبه تکخوانی کرهای در جدول بیلبورد 200 را داشت، که رتبه 26 را به خود اختصاص داد. در نوامبر 2018، فیلم مستند BTS با نام Burn the Stage: The Movie منتشر شد که آن هم در سینماها موفقیت تجاری بسیار خوبی داشت. در کودکی زبان انگلیسی را با تماشای سریال “دوستان(فرندز)” به همراه مادرش، آموخت و در دوران دانشجویی به صورت مستمر شعر میسرود و اغلب برای نوشته هایش جوایزی دریافت میکرد.

بیتیاس در انتهای سال، در پنجمین دورهٔ جوایز موسیقی ملون، بیست و هشتمین دورهٔ جوایز گلدن دیسک و بیست و سومین دورهٔ جوایز موسیقی سئول، جایزهٔ هنرمند تازهوارد را از آن خود کرد. او نام مستعار آگوست دی را در سال 2016 برای میکس تیپ خود انتخاب کرد که از حروف اول دی تی، مخفف زادگاهش، دائگو تاون، و “شوگا” برعکس املا شده است. این آهنگ در هر دو نمودار دیجیتال گوان و نمودار آهنگ های دیجیتال جهانی بیلبورد در رتبه اول قرار گرفت. انتشار مجدد آن به رتبه سوم در جدول جهانی آلبوم های بیلبورد، رتبه پنجم در نمودار آلبومهای هیت سیکرز و رتبه هفتاد و چهار در نمودار فروش آلبوم برتر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید