بیوگرافی خلسه خواننده رپ و مدیر سایت شرط بندی

این رپر سرشناس در اینستاگرام نیز فعالیت گسترده ای انجام می دهد و هم اکنون در اینستاگرام بیش از ۱.۸ میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد. رپ رابه صورتِ حرفه ای از بیست و دو سالگی شروع کرده و بـه گفته خودش قصد دارد در سی سالگی بعد از ازدواج با نامزدش رپ را رها کند. در این مقاله با ما تا انتها باشید تا به معرفی این خواننده، معرفی همسر و نیز کانالهای ارتباطی او در اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب، Spotify و …

در این راستا جالب است بدانید که این خواننده عزیز کشورمان از جمله طرفداران جدی برای تیم پرسپولیس است که بازیهای آن تیم را دنبال کرده و همواره حس و طرفداری خود را از این تیم بیان میکند. او هم اکنون در زمینه رپ فعالیت میکند و یک آلبوم بلند به نام یادگاری و تک آهنگهای بسیاری را منتشر کرده است. در دو دهه گذشته، خوانندگان بسیاری در ایران ظهور کرده و شکافتند که هرکدام از آنها در زمینه و سبک خاصی فعالیت میکنند. صفحه اینستاگرام سپهر خلسه: هرچند این خواننده تاکنون صفحه اینستاگرام نداشته است، اما از هفته گذشته، با ساخت یک پیج اینستاگرام، فعالیت خود را در این شبکه نیز آغاز کرده است.

همسر سپهر از اواخر 19 سالگی با او آشنا شد و تاکنون نیز با عنوان نامزد و همسر آینده در کنار او است که 11 سال زمان از آن موقع میگذرد. شما میتوانید آن را در این لینک مشاهده کنید. آنها در حال حاضر در تورنتو زندگی می کنند و عاشقانه همدیگر را دوست دارند و این مطلب را بارها در جاهای مختلف متذکر شده است. اون در سن 8 سالگی از ایران به کانادا مهاجرت کرده است و اکنون 30 سال سن دارد.

سپهر خلسه یکی از رپران فعال و با استعدادی است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است تا به امروز آهنگ های متعددی را منتشر کرده که هر کدام از این آهنگ ها، مخاطبان خاص خود را به دست آورده اند. با اینکه سپهر خلسه تجربه دوستی با دختر دیگری برای مدت 4 سال داشته است، اما از این دوستی به بعد تاکنون، او با فردی به نام نیلوفر همراه است.

دیدگاهتان را بنویسید