بیوگرافی سپهر خلسه و همسرش + عکس و اینستاگرام سپهر خلسه

جالب اینکه تتلو می گوید دو سال روی آهنگ مستر لوده کار کرده و برای پر شدن اهنگ نیاز به صدای افرادی مثل خلسه و سهراب داشته است. شایانیوز- همکاری دو خواننده رپ در اهنگ جدیدی به نام مستر لوده ماجرای جالبی دارد.فیت امیر تتلو خلسه در مستر لوده از پیام کاربران فضای مجازی شروع شد.

در این بخش بیوگرافی آقای خلسه خواننده مشهور سبک رپ یا گفت آوا را مرور میکنیم. این خواننده در میان خوانندگان ایرانی، صدای محسن چاووشی و در میان خوانندگان در خارج از کشور، صدای سهراب ام جی، سروش هیچکس را میپسندد. یکی از این خوانندگان سپهر خلسه نام دارد که در این قسمت میخواهیم به بیوگرافی سپهر خلسه بپردازیم. بیوگرافی خلسه نام : سپهرلقب :خلسه تاریخ تولد : 1367/05/17محل زندگی: کانادا سپهر از 17 ســــــالگی شــــــــــــروع به شـــعر نوشــــتن کرده که با رپ آشــــنا شـــدهو از هــــمون موقع کارش رو شروع کرده و از طریق اینترنت با هیـــــــچکس آشنا میشــــهکه سروش بهش خیلی چیزا از رپ یاد میده و از همون موقع رپ رو بصورت جــــــــــــدی تردنبـــــال میکنه .

نیلوفر دارد کـه عکس هایش درکنار سپهر خیلی دیده شده اسـت. درمقطع لیسانس درحال تحصیل بوده اسـت. دربی پایتخت با برد استقلال در ضربات پنالتی ر قم خورد و این موضوع باعث شد سپهر خلسه رپر پرسپولیسی که به طرفداران خود قول داده بود در صورت باخت تیم محبوبش به استقلال تصویر پروفایل خود را تغییر دهد به قولش عمل کند. همسر سپهر از اواخر 19 سالگی با او آشنا شد و تاکنون نیز با عنوان نامزد و همسر آینده در کنار او است که 11 سال زمان از آن موقع میگذرد. این حرکت او در راستای قولی که در صورت باخت دربی به هواداران رقیب داده بود، عملی شد.

لینک کانال یوتیوب همسر سپهر: لینک که تاکنون بیش از 28 هزار دنبال کننده دارد و در سبک فان و سرگرمی ویدیوهای مختلفی را برای مخاطبان خود قرار میدهد. سالهای قبل در گفتگویی که این خواننده محبوب و سرشناس با سایت های خبری داشت اعلام کرده بود که در سال ۱۳۹۷ ، در سن سی سالگی ازدواج خود را رسمی می کند و از دنیای پر هیایو و پر حاشیه خواننده گی خداحافظی می کند ولی با وجود اینکه این خواننده سی و دومین سال زندگی خود را سپری می کند و در شرف تولید آلبومی جدید است و چند ترک از این آلبوم رانیز تولید کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید