بیوگرافی کامل سپهر خلسه: جدیدترین اخبار از این خواننده – جوان ایرانی

این خواننده در سنین 16 سالگی یعنی در سال حدودا 1383 به کانادا در شهر ونکوور مهاجرت کرد. همسر این خواننده، خانمی با نام “نیلوفر” اهل شیراز است که این هنرمند او را به عنوان همسرش میخواند. اون در سن 8 سالگی از ایران به کانادا مهاجرت کرده است و اکنون 30 سال سن دارد. او در ایران بدنیا آمد و تا حدود 17 سالگی در تهران زندگی میکرد ولی بدلیل کار مادر خود در یکی از شرکت ها وادار بـه مهاجرت بـه ونکوور کانادا شد. جالب است بدانید همسر سپهر نیز در ونکوور کانادا زندگی میکند. سپهر خلسه از جمله خوانندگان ایرانی است که هرچند در تهران متولد شد، اما با مهاجرت به کانادا در سنین نوجوانی، اکنون در کانادا زندگی میکند.

خلسه کیست؟ سپهر خلسه یکی از رپران سرشناس و معروف ایرانی است. همسر سپهر کیست و در مورد زندگی انها چه می دانید؟ مشوق سپهر در زمینه رپر شدن چه کسی بود ؟ سروش هیچکس جز افرادی بوده که بسیار او را تحت تاثیر قرار داده است و مشوق او در این زمینه بوده. در دو دهه گذشته، خوانندگان بسیاری در ایران ظهور کرده و شکافتند که هرکدام از آنها در زمینه و سبک خاصی فعالیت میکنند. همچنین از دیگر نکات جالبی که میتوان راجع به همسر این خواننده بیان کرد، میتوان به تتوی او در سن 16 سالگی اشاره نمود که همراه با خواهرش تتویی در پشت خودش با شکل یک شیر و نام ایران نوشته شده است.

همانطور که میدانید، پرسپولیس و استقلال دو تیم بسیار محبوب و مشهور در ایران است که معمولا ایرانیان را به دو دسته قرمز و آبی تقسیم میکند. سپهر خلسه یکی از هنرمندان ایرانی پرطرفدار در خارج از کشور (کانادا) است که در این قسمت به معرفی کامل او میپردازیم. اولین آهنگ سپهر خلسه را میتوان در سن 17 سالگی در همکاری با سینا فریاد دانست که او آهنگش را در یک باشگاه به صورت یک آهنگ فی البداهه و مبتنی بر رپ دیگران سرود. از همکاران او در حوزۀ رپ میتوان بـه لیتو، علیرضا جی جی و سیجل نام برد.

سپهر از صداهای مورد علاقه اش در رپ به سروش هیچکس، سهراب ام جی و سیجل اشاره می کند و علیرضا جی جی را به عنوان یک بیت نویس نامبر وان یاد می کند. هرچند او سپس به رپ روی آورد که با مخالفت خانوادهاش روبرو شد اما بعد از بازخوردها و محبوب شدن این خواننده، این مخالفتها از سوی خانوادهاش کمتر شد و فعالیت خود را پیش گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید