بیوگرافی کامل سپهر خلسه: جدیدترین اخبار از این خواننده – جوان ایرانی

سپهر در سال سوم دبیرستان که ۱۶ ساله بود به علت شغل مادرش که حساب دار یک شرکت کانادایی بود مجبور به مهاجرت به ونکوور کانادا شدند. محله ای که سپهر خلسه در آن به دنیا آمد محله گیشا بود. سپهر از صداهای مورد علاقه اش در رپ به سروش هیچکس، سهراب ام جی و سیجل اشاره می کند و علیرضا جی جی را به عنوان یک بیت نویس نامبر وان یاد می کند. خبر رسمی از ازدواج سپهر خلسه منتشر نشده است اما او از دختری بنام نیلوفر به عنوان همسرش یاد می کند که فعلا در دوران نامزدی هستند.

سپهر از صداهای مورد علاقش در رپ به سروش هیچکس، سهراب ام جی و سیجل اشاره می کند و علیرضا جی جی را به عنوان یک بیت نویس نامبر وان یاد می کند. از آن جایی که سپهر در یوتیوب مخاطبان خاص خود را دارد و هم چنین ویدیو ها او بسیار جذاب و جنجالی هستند، به همین دلیل ویدیو های او از بازدید بالایی برخوردار هستند که به این گونه این رپر سرشناس توانسته از طریق یوتیوب یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد. اولین آلبوم بلند او در سال ۱۳۹۴ به نام یادگاری منتشر شد که داستان تنهایی و تفکرات خلسه را توصیف می کند، وی کنسرت های زیادی را در خارج از کشور هم برگزار می کند.

برای پیدا کردن آدرس صفحه اینستاگرام خلسه سرشناس می توانید به اینترنت مراجعه نمایید. صفحه اینستاگرام سپهر خلسه: هرچند این خواننده تاکنون صفحه اینستاگرام نداشته است، اما از هفته گذشته، با ساخت یک پیج اینستاگرام، فعالیت خود را در این شبکه نیز آغاز کرده است. یوتیوب یکی از شبکه های مشهور و پرطرفداری است که اکثر افراد سرشناس به ویژه خوانندگان و رپران در این شبکه به صورت گسترده ای فعالیت می کنند که این موضوع شامل سپهر خلسه یکی از رپران سرشناس ایرانی نیز می باشد. سپهر شهاب لو یا همان سپهر خلسه جز رپرهای نسل دوم ایرانی به شمار می رود.

خلسه خواننده ی محبوبی است که اصالت ایرانی دارد. بنابراین او 3 سال از سپهر کوچکتر است. سپهر شهابلو ملقب به خلسه در منطقه گیشا بدنیا آمد و از سه سالگی در محله ستارخان بزرگ شده است، علاقه اش به موسیقی در دوران نوجوانی با نوشتن ترانه شروع شد. راجب بیوگرافی خلسه خواننده می توان گفت که دوران کودکی و نوجوانی خود را تا سن ۱۷ سالگی در ایران سپری کرد تا اینکه به خاطر مادرش مجبور به ترک ایران شد.

دیدگاهتان را بنویسید