بیوگرافی کامل سپهر خلسه: جدیدترین اخبار از این خواننده – جوان ایرانی

درابتدا خانواده سپهرخلسه با رپ مخالفت کردند ولی بعد از معروفیت او بیشتر با او کنار آمدند. در ادامه بیشتر با آقای خلسه آشنا میشویم. نخستین موزیک سپهرخلسه در ۱۷ سالگی با همکاری سینا انتشار پیدا کرد. نخستین موزیک سپهرخلسه در 17 سالگی با همکاری سینا انتشار پیدا کرد. اولین آهنگ سپهر خلسه را میتوان در سن 17 سالگی در همکاری با سینا فریاد دانست که او آهنگش را در یک باشگاه به صورت یک آهنگ فی البداهه و مبتنی بر رپ دیگران سرود. در ادامه با بیوگرافی کامل سپهر خلسه خواننده رپ به همراه عکس های خانوادگی و آهنگ ها و ترانه های سپهر خلسه با شما در نم نمک خواهیم بود.

صفحه اینستاگرام این خواننده با آیدی khalsenistam قابل سرچ است. بنابراین این خواننده با ساخت اکانت اینستاگرام خود از تاریخ 18 دی 1400، تاکنون توانسته است بیش از 225 هزار فالوور را جمع آوری کند. او با موزیک گل مـن بـه شهرت رسید و بعد ازآن فروش و دانلودهای موزیک هاي او رشد صعودی خیلی بالایی را دنبال کردند، سپهر خلسه مقیم بيرون از کشور میباشد، او نامزدی بـه نام نیلوفر دارد کـه عکس هایش درکنار سپهر خیلی دیده شده اسـت. لینک کانال یوتیوب همسر سپهر: لینک که تاکنون بیش از 28 هزار دنبال کننده دارد و در سبک فان و سرگرمی ویدیوهای مختلفی را برای مخاطبان خود قرار میدهد.

کانال یوتیوب: شاید بتوان مهمترین کانال ارتباطی سپهر را با مخاطبین خود در کانال یوتیوب این هنرمند دانست که میتوانید از این لینک آن را مشاهده کنید. این کانال در سال 1399 راهاندازی شد و توانست با استقبال بسیار خوبی در بین مخاطبین و طرفداران این خواننده مواجه شود. در اینجا هستید با نگاهی به بیوگرافی کامل سپهر خلسه از خوانندگان فعال در سبک رپ فارسی که شامل زندگینامه، حرفه و همکاریها، مصاحبه و عکسهایی از وی میباشد.

شروع معروفیت وی را میتوان بعد از انتشار آلبوم فکروخیال دانست. این آلبوم را میتوان بیانگر داستان تنهایی و تفکرات خلسه را بیان کرد که در بین کنسرتهای او در خارج از کشور، پخش و اجرا شده است. در کنار اولین آهنگ، میتوان به اولین آلبوم این خواننده اشاره نمود که در سال 1394 با عنوان “یادگاری” پخش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید