بیوگرافی کامل سپهر خلسه: جدیدترین اخبار از این خواننده – جوان ایرانی

رپ رابه صورتِ حرفه اي از بیست و دو سالگی شروع کرده و بـه گفته خودش قصد دارد در سی سالگی بعد از ازدواج با نامزدش رپ را رها کند. این خواننده سپس همکاریهای خود را گسترش داد و با رپرهای دیگری بعد از سروش هیچکس، از جمله سیجل، علیرضا ج جی، بهزاد لیتو و …

سپس خلسه برای تتلو ورس خود در اهنگ مستر لوده را فرستاد و تتلو هم کار را شروع کرد. طرفداران تتلو از او خواستند فیت با خلسه را قبول کند و او گفت اگر ورس قوی باشد چرا که نه. سپهر خلسه در پاسخ گفت نمی شود چون هرچه به تتلو بگویید فحش می دهد وگرنه من ورس آماده دارم.

شایانیوز- همکاری دو خواننده رپ در اهنگ جدیدی به نام مستر لوده ماجرای جالبی دارد.فیت امیر تتلو خلسه در مستر لوده از پیام کاربران فضای مجازی شروع شد. خلسه فارغ التحصیل فوق لیسانس میکروبیولوژی از کانادا می باشد، از شعر و ترانه سرایی شروع کرد و حالا یک خواننده رپ صاحب نام ساکن کاناداست. در ادامه با بیوگرافی کامل سپهر خلسه خواننده رپ به همراه عکس های خانوادگی و آهنگ ها و ترانه های سپهر خلسه با شما در نم نمک خواهیم بود.

این سایت از امکانات خاصی مثل ضریب هوشی بالا،بونوس های حرفه ای و درصد بالا،واریز های سریع و درگاه بانکی برخوردار است. Satin بیوگرافی سپهر خلسه و ستین دانلود music video های Sepehr Khalse Ft Satin دانلود فول آلبوم Satin دانلود فول آلبوم Sepehr Khalse Ft. Satin be name Karaye Bachegi download new music video by Sepehr Khalse Ft Satin called Karaye Bachegi Karaye Bachegi moshtabmusic Satin sepehr khalse Sepehr Khalse Ft. Satin SongFa بیوگرافی Sepehr Khalse Ft. در این بخش بیوگرافی آقای خلسه خواننده مشهور سبک رپ یا گفت آوا را مرور میکنیم. صفحه اینستاگرام سپهر خلسه: هرچند این خواننده تاکنون صفحه اینستاگرام نداشته است، اما از هفته گذشته، با ساخت یک پیج اینستاگرام، فعالیت خود را در این شبکه نیز آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید