بیوگرافی کامل سپهر خلسه: جدیدترین اخبار از این خواننده – جوان ایرانی

سپهر در سال سوم دبیرستان که ۱۶ ساله بود به علت شغل مادرش که حساب دار یک شرکت کانادایی بود مجبور به مهاجرت به ونکوور کانادا شدند. بیوگرافی خلسه نام : سپهرلقب :خلسه تاریخ تولد : 1367/05/17محل زندگی: کانادا سپهر از 17 ســــــالگی شــــــــــــروع به شـــعر نوشــــتن کرده که با رپ آشــــنا شـــدهو از هــــمون موقع کارش رو شروع کرده و از طریق اینترنت با هیـــــــچکس آشنا میشــــهکه سروش بهش خیلی چیزا از رپ یاد میده و از همون موقع رپ رو بصورت جــــــــــــدی تردنبـــــال میکنه . همکاری خلسه با سروش هیچکس شروع شد و به رپرهای دیگری چون علیرضا جی جی، سیجل و بهزاد لیتو کشید که چندین کار مشترکی هم با هم منتشر کردند.

در مورد فعالیتهای حرفهای این خواننده میتوان گفت او از سن 17 سالگی فعالیتهای جدی خود را شروع کرده است و در ان زمان با نوشتن ترانه استارت کار خود را زد و سپس در سن 22 سالگی، تحت نظر سروش هیچکس وارد حرفه خوانندگی شد. فعالیت خود را از ۱۷ سالگی بصورت جدی با نوشتن ترانه شروع کرد و از ۲۲ سالگی در لندن با سروش هیچکس آشنا و زیر نظر او وارد حرفه خوانندگی شد.

خلسه فارغ التحصیل فوق لیسانس میکروبیولوژی از کانادا می باشد، از شعر و ترانه سرایی شروع کرد و حالا یک خواننده رپ صاحب نام ساکن کاناداست. سپهر خلسه دریکی از دانشگاه هاي خوب کانادا در رشته میکروب شناسی درمقطع لیسانس درحال تحصیل بوده اسـت. او در یکی از روزهایی که مشغول تحصیل در سال سوم دبیرستان بود، به کانادا مسافرت کرد. این آلبوم را میتوان بیانگر داستان تنهایی و تفکرات خلسه را بیان کرد که در بین کنسرتهای او در خارج از کشور، پخش و اجرا شده است.

در کنار اولین آهنگ، میتوان به اولین آلبوم این خواننده اشاره نمود که در سال 1394 با عنوان “یادگاری” پخش شده است. بیشتر با او کنار آمدند. البته رفاقت سهراب با دو طرف در فیت امیر تتلو خلسه مستر لوده بی تاثیر نبوده است. شایانیوز- همکاری دو خواننده رپ در اهنگ جدیدی به نام مستر لوده ماجرای جالبی دارد.فیت امیر تتلو خلسه در مستر لوده از پیام کاربران فضای مجازی شروع شد.

دیدگاهتان را بنویسید