بیوگرافی کامل گروه بی تی اس (BTS)

یونگ هو سوک تحصیلاتش را در دبیرستان جهانی Gwangju و همچنین دانشگاه جهانی سایبر گذرانده است. اعضای بیتیاس بهعنوان سخنران در هفتاد و سومین و هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد حضور یافتند و جوانترین افرادی بودند که بهخاطر مشارکتشان در گسترش فرهنگ و زبان کرهای، نشان لیاقت فرهنگی را از رئیسجمهور کرهٔ جنوبی دریافت کردند. من ی ارمیم بایسمم تهیونگ و ی پیام دارم برای Mari اول اینکه طرفدار کسی بودن لیاقت میخواد ک ت یکی نداری و برو خداروشکر کو ک شانس اینو داری ک درباره بی تی اس نظر بدی پس بهتره که ببندیش و ی پیامم برای Sim smi اگ روی کسی متعصبیم ب خودمون ربط داره و بازم ب خودمون ربط داره که کیو باکی مقایسه میکنیم و اینکه هرکسی سلیقه خودش داره و اینکه ماهم نسبت ب خواننده های ایرانی احترام قائلیم ولی ت اسم ی رپر ایرانی رو برای من بیار ک توی ایران فعالیت کنه پس بهتره ک ت هم ببندیش و اینکه هیترای عزیز میتونین تا دلتون خواص واق واق کنین چون اصلا نظر شما ن برای بی تی اس و ارمی مهمه و ن ب جایگاه بی تی اس اسیب میرسونه فقط خودتون ارزش خودتون میارین پایین عقده تا کی؟ هیت دادن تاکی؟ بجای اینکه الکی ت فضای مجازی بگردین ب اینو اون هیت بدین برین چندتا چیز یاد بگیرین ک شماها و امسال شماهایین ک فرهنگ ایرانو ب اینجا کشوندین.

سوگا برای کارهای انفرادی خود از نام مستعار Agust D استفاده می کند. او در مصاحبه بیلبورد رنگ مورد علاقه اش را سبز معرفی می کند زیرا این رنگ امید است. در 2 مارس 2018، J-Hope اولین آهنگ “Hope World” خود را با عنوان “Daydream” منتشر کرد. جونگ کوک در اولین حضور خود در اینستاگرام دو عکس به اشتراک گذاشت. او سال گذشته (2020) شانه خود را عمل کرد و دوران نقاهت را پشت سر گذاشت. در ژاونیه سال 2020، گروه BTS اولین قطعه با نام Black Swan از آلبوم بعدی خود با نام Map of the Soul: 7 را منتشر کرد.

او نام “J-Hope” را به عنوان نام هنری خود انتخاب کرده است زیرا می خواهد منبع نور و امید طرفدارانش باشد و یونگ هو سوک عاشق کیمچی است. مین یون گی تحصیلاتش را در دانشگاه جهانی سایبر – گرایش هنرهای لیبرال (کارشناسی) گذرانده است. جیمین تحصیلاتش را در دبیرستان هنرهای بوسان و دانشگاه جهانی سایبر در رشته تئاتر و فیلم (کارشناسی) گذرانده است. همچنین دختری باشد که او را دوست داشته و در آواز خواندن مهارت کافی داشته باشد. یونگ هو سوک بسیار تمیز است، ورزش را دوست ندارد.

بیتیاس در انتهای سال، در پنجمین دورهٔ جوایز موسیقی ملون، بیست و هشتمین دورهٔ جوایز گلدن دیسک و بیست و سومین دورهٔ جوایز موسیقی سئول، جایزهٔ هنرمند تازهوارد را از آن خود کرد. متن آهنگ های BTS غالبا در رابطه با سلامت روح، اعتماد به نفس و علاقه و توجه به خود است. لورا اسنیپس، منتقد، این آهنگ را به عنوان یکی از آهنگ های مورد علاقه خود در فهرست “بهترینهای موسیقی سال 2018: آلبوم ها و آهنگ ها” قرار داد. Suga بیش از 90 آهنگ را به طور مشترک ساخته و تولید کرده است. قسمت بزرگ این موفقیت کره را می توان مدیون و مرهون خدمات شبکه های اجتماعی دانست که توانستند مردم را در تمامی نقاط با فرهنگ عامه کره به وسیله تبلیغات و پخش محصولات کره ای به ویژه در زمینه موسیقی پاپ کره ای آشنا کنند تا جایی که امروزه توانست بر فرهنگ معاصر و سایر فعالیت های هنری مانند موسیقی، فیلم و سریال تاثیر چشمگیری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید