بیوگرافی کامل گروه بی تی اس (BTS)

آر ام بلندترین عضو گروه BTS است و جیمین کوتاهترین فرد محسوب می شود. او در یک خانواده ی گرم و صمیمی متشکل از پدر، مادر و برادرش زندگی می کند. او دوست دارد اسباب بازی های مربوط به سوپر ماریو را جمع کند و هنوز هم به انجام بازی های ویدیویی در اوقات فراغت خود علاقه دارد. او بهترین آشپز گروه است و معمولا انجام اینکار را بر عهده می گیرد.

کیم ته هیونگ در Buzz Feed مصاحبه 2018 گفته فکر می کند موهای قرمز بهترین گزینه را برای اوست. کیم نام-جون که با نام هنری RM هم شناخته میشود متولد ۱۲ سپتامبر ۱۹۹۴ است. جانگ هو-سوک که با نام هنری J-Hope هم شناخته میشود متولد ۱۸ فوریه ۱۹۹۴است. این تکآهنگ در رتبه 81 در بیلبورد 100 آهنگ داغ ایالات متحده قرار گرفت که او را با یک آهنگ به نام خودش به اولین عضو بی تی اس تبدیل کرد. ترک اصلی آلبوم «خون، عرق و اشکها» به برترین ترک در چارت گائون تبدیل شد.

در سال 2017، او در جریان یک کنسرت در شیلی از ارتفاع سقوط کرد و پس از آن مشخص شد که او در آن روز تنها کمی احساس ناخوشی داشته و هیچ مشکل اساسی وجود نداشته است. جین برای مدتی در استرالیا تحصیل می کرد و در انگلیسی صحبت کردن مهارت کافی دارد.

او شرایط سخت بین گروه و مدیریت را در دست می گیرد و سعی می کند عاملی برای حفظ تمرکز گروه، مخصوصاً در زمان اجرا باشد و تنها عضوی در این گروه است که به زبان انگلیسی مسلط است. جین بزرگ ترین عضو گروه BTS است اما هیچگاه ادعای بزرگتر بودن نمی کند. جین در جایی گفته بود که دلیل پیوستنش به گروه BTS، افتخارآفرینی برای خانواده اش بوده است. او در سال 2020 دوباره در صدر این جدول قرار گرفت و در سالهای 2019 و 2020 پرجستجوترین سلبریتی کی-پاپ در یوتیوب لقب گرفت. در این قسمت بیوگرافی هر کدام از اعضای گروه از بزرگ به کوچک، بهمراه سن، قد، شخصیت و خصوصیات اخلاقی آورده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید