بیوگرافی کامل گروه بی تی اس (BTS)

وقتی بیتیاس آهنگ Permission To Dance را در مجمع عمومی سازمان ملل متحد اجرا کردند، یک لحظه تاریخی و فرصتی برای تایید وضعیت جدید ما بود. در سال ۲۰۱۷ بود که آن ها موفق به دریافت جایزه Top Social Artists در جشنواره بیلبورد شدند. گروه بی تی اس در جشنواره Melon Music Awards سال 2016 برای اولین بار موفق به دریافت یکی از جوایز اصلی و بزرگ این جشنواره با عنوان بهترین آلبوم سال برای آلبوم Wings شدند. این گروه به اولین گروه کره ای تبدیل شد که توانست گواهینامه انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده آمریکا را برای آهنگ معروف خود به نام مایک دراپ دریافت کند.

در نظرسنجیهای انجام شده توسط گالوپ کره، وی به عنوان چهارمین سلبریتی رپ برتر سال 2019 انتخاب شد و قبلا نیز در سال 2018 در رتبه نهم قرار داشته است و در نهایت در سال 2021، برای بیست و هشت هفته متوالی رتبه اول محبوب ترین افراد مشهور کره ای در ژاپن را کسب کرد. گروه بی تی اس در سال ۲۰۲۰ به نخستین هنرمند کره ای تبدیل شد که با تک آهنگ دینامیت و هم چنین ریمیکس عشق وحشی در صدر جداول ۱۰۰ آهنگ داغ و ۲۰۰ آهنگ جهانی بیلبورد قرار گرفت.

از 18 سالگی مورد آزمایش، تعلیم و تربیت در حوزه موسیقی قرار گرفته و توانسته به یکی از با استعدادترین ها در این حوزه تبدیل شود که در حین اجرا نیز به شدت عالی عمل می کند. در ادامه با اعضای بی تی اس هر یک از آن ها بیشتر آشنا می شویم.

کیم نام جون و سوگا وجی هوپ از آن زمان در فرآیند ساخت هر آلبوم در گروه بی تی اس نقش داشته اند. گروه بی تی اس (BTS) در سراسر جهان بسیار محبوب است؛ که به تازگی موزیک ویدیو Dynamite آن رکورد بیشترین بازدید یوتیوب در ۲۴ ساعت را شکست! همچنین ترک Moon سومین آهنگ در جهان می باشد که به بیشترین رتبه یک دست پیدا کرده است. او در دبیرستان هنر تحصیل کرده و به آموزش رقصهای پاپینگ و لاکینک پرداخته است و همچنین بهترین رقصنده مدرن مدرسه خود بوده است. این آلبوم همچنین با فروش بیش از 5 هزار نسخه، در رتبه 171 جدول بیلبورد 200 جای گرفت و اولین حضور بی تی اس در این جدول را رقم زد.

دیدگاهتان را بنویسید