بیوگرافی کامل گروه بی تی اس (BTS)

جون جونگ کوک Jeon Jung-kook با نام هنری جونگ کوک، گلدن مانکه Golden Maknae کوچک ترین عضو گروه است که رقصنده، خواننده و ورزشکار است. جئون جونگ-کوک (Jeon Jung-kook) که با نام جیمین (Jungkook) هم شناخته میشود به لحاظ سنی کوچکترین عضو BTS و متولد 1 سپتامبر 1997 (10 شهریور 76) است. آیکیو نامجون 148 است. این هفت پسر جوان که هنر اصلی انها خوانندگی (رقص) است در سال 2010 زیر نظر شرکت بیگ هیت اینترتینمنت Big Hit Entertainment جذب و استخدام شدند و در سال 2013 شروع به کار کردند. RM رپر، ترانهسرا و آهنگساز است و علاوه بر فعالیتهایش در گروه BTS به صورت انفرادی هم فعالیتهایی دارد و تاکنون برای 162 آهنگ ترانهسرایی و آهنگسازی کرده است.

شوگا رپر، ترانهسرا و آهنگساز است و علاوه بر فعالیتهایش در گروه BTS به عنوان آهنگساز و ترانهسرا برای دیگر خوانندگان هم فعالیتهایی دارد. جی-هوپ در سال ۲۰۱۸ اولین میکس تیپ خودش را با عنوان Hope World منتشر کرد که توانست به رتبه ۳۸ بیلبورد ۲۰ دست پیدا کند. در سال 2016 گروه BTS آلبوم Young Forever از سری آلبومهای The Most Beautiful Moment in Life را منتشر کرد. او حتی در سال 2017 هم به خاطر آهنگی که ساخته بود، جایزه دریافت کرد و می توان گفت که در حوزه موسیقی رپ دومین رتبه را دارد. در دسامبر 2020، آپارتمان خود را به برادر بزرگترش هدیه داد و از سال 2018 در هانام دونگ، سئول، کره جنوبی با هم گروه هایش زندگی می کند.

BTS، مخفف (Beyond The Scene) در زبان کرهای: 방탄소년단 نام یک گروه هفت نفره ی کره ای است که با نام بنگتن بویز Bangtan Boys نیز شناخته میشود. کیم نام جون که با نام هنری RM هم شناخته میشود متولد 12 سپتامبر 1994 (21 شهریور 73) است. پارک جی-مین (Park Ji-min) که با نام جیمین (Jimin) هم شناخته میشود متولد 13 اکتبر 1995 (21 مهر 74) است. آر ام خواننده اصلی و لیدر گروه است که در سال 1994 متولد شده و از اول با این تیم بوده و اکنون رهبر گروه محسوب می شود.

فیلم همسر رونالدو با مرد ایرانی ؛ حاشیه در ایران گریبان رونالدو را هم گرفت ! شما خواننده های افسرده و مسخره ی ایران رو با اینا مقایسه نکن آینا ۵ سال کارآموزن و کمپانی کلی قوانین سخت براشون می ذاره ولی خواننده های ماچی؟ گروه BTS (به کره ای 방탄소년단 و مخفف Bangtan Sonyeondan به معنای پسران ضد گلوله) در سال 2010 کار آموزی خود را در کمپانی بیگ هیت (BigHit) شروع کرده و در سال 2013 با انتشار آلبوم 2 Cool 4 Skool فعالیت خود را آغاز کردند. جونگ کوک، مرکز گروه، در واقع جوانترین عضو از هر هفت نفر است.

دیدگاهتان را بنویسید