بیوگرافی گروه کروه ای BTS + عکسهای اعضای بی تی اس

رسانههای کرهای گزارش دادند که جونگ گوک یک چرخه مد “هانبوک مدرن” در صنعت سرگرمی کره ایجاد کرده است که افراد مشهوری مانند جون هیون مو، جانگ دو یون، گونگ هیو جین، امسی اوه سونگ هوان و در بازگشت سوپرمن پارک، جو هو شروع به پوشیدن لباسهای مشابه کردند. در این میان اما گروهی که سسنگ Sasaeng نام دارند با اعمالی از قبیل تعقیب کردن و تجاوز به حریم خصوصی مانند نصب دوربین در محل اقامت آن ها یا حتی حمله برای اثبات علاقه را انجام دادند که باعث شد آیدل ها هم از تعرض به زندگی شخصی توسط طرفداران افراطی در امان نمانند.

به نظر می رسد که جی-هوپ به طور مداوم در همه زمینه های نوازندگی در حال پیشرفت است و اینکار را برای آلبوم های BTS، با اعتماد به نفس بیشتری انجام می دهد. آر ام همچنین نویسنده و تهیه کننده گروه است و دو آلبوم انفرادی خود را با عنوان Mono منتشر کرده است. گروه بی تی اس در سال 2013 در سئول کره جنوبی تشکیل داده شد که در آن 7 فرد با استعداد روی کار آمدند و به صورت گروهی و کاملا حرفهای کار خود را آغاز کردند که در این قسمت از نمناک قصد داریم حقایقی را در مورد اعضای این گروه به شما بگوییم.

از آنجا که جی-هوپ در تولید موسیقی تازه کارتر از آر ام و شوگا بود، این پروژه فشار زیادی به او وارد کرد. جی-هوپ وقتی به بیگ هیت پیوست مهارتی در رپ نداشت اما دیگر اعضای BTS در انجام اینکار به او کمک کردند. اگر حالتان بد است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند کلیپ از جی-هوپ ببنید و روز خود را بسازید! جونگ کوک اعتراف کرده است که همیشه از مدرسه رفتن بیزار بوده است. آر ام لیدر گروه BTS است و سهم زیادی در تشکیل این گروه داشت.

در سال ۲۰۲۰ گروه BTS برای اولین بار در مراسم گرمی با همکاری خواننده Lil Nas X اجرایی داشتند. آر ام با صحبت کردن و آرام کردن دیگر اعضای گروه، به آنها کمک میکند تا از روزهای سخت گذر کنند. از همراهی شما تا انتهای نوشتار توهین شبکه مستند به بی تی اس سپاسگزار هستیم. همین مسئله او را به یکی از اعضای بی تی اس بدل کرد. حتی برخی افراد معتدند که او بعنوان یک معلم رقص می تواند کمی خشن و گاهی ترسناک باشد. هر کسی میتواند خود را عضو ARMY بنامد تا زمانی که از BTS لذت میبرد، صرف نظر از اینکه هر آلبومی را خریداری کرده یا هر ویدیویی را تماشا کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید