تتوهای جنجالی تتلو با طرح خواهر و مادرش

فریده واثق مادر امیر تتلو است که علاوه بر امیر تتلو دارای ۲ فرزند دختر دیگر به نامهای نسیم و نغمه است. علاوه بر تتلو باید پرسید تتوکاران به چه قیمتی حاضر میشوند چنین کاری کنند. مفهوم تاتوهای جنجالی تتلو روی صورتش از دید خودش تعریف کردن جهان است.او چنین بیان می کند ؛ خالکوبی صورتم جهان را تعریف می کند و کهکشان بدون این صورت زشت می باشد.

نکته جالبی لایو این خواننده این است که او هنگام خالکوبی حرف های جنجالی در مورد موضوعات اجتماعی و هنری می زند و به نقد سلبریتی ها نیز می پردازد. امیر تتو پیش تر نیز خالکوبی جنجالی داشت که بسیاری به دنبال رمز و راز های این خالکوبی ها بودند. طرح نماد تک چشم و خورشید که روی بدن خود خالکوبی کرده است. او تمام بدن خودرا تتو کرده و حتی بـه آلت تناسلی اش هم رحم نکرده اسـت! این ویژگی ممکن اسـت کـه در همه ی مـا وجود داشته باشد اما اگر بخواهد خیلی زیاد در وجود مـا سرکشی کند دیگر تبدیل بـه اختلال شخصیت می شود.

خالکوبی های روی بدن این خواننده مشهور نشانه اختلال در شخصیت نمایشی او است و برای اینکه بهتر شود این خالکوبی ها را انجام می دهد. بطور کلی مـا یک گونه شخصیتی ـ نمایشی داریم کـه دوست دارند دیده شوند و برای شهرت همه ی کار میکنند. این یکی از نشانههاي اختلال شخصیت نمایشی اسـت. انچه درباره تتلو مشخص اسـت، فریاد مرا دیدن اسـت.

وقت صبح- امیر تتلو که به کارهای عجیب و غیر عرف مشهور است چند وقتی است کمتر سر زبان هاست. این اقدام خطرناک و غیر عرفی است و دلیل مشخصی هم برای آن وجود ندارد. این خواننده رپ ایرانی صورت خود را کامل خالکوبی کرده است او همچنین آلت تناسلی خود را نیز خالکوبی کرده و در کانال تلگرام خود عکس این خالکوبی را منتشر کرده است. همچنین او روی صورت خود جهان ماورایی را خالکوبی کرده است و در کل می خواهد با این کارش جلب توجه کند. تتلو در ویدئوی دیگری لاک ها را روی بدنش نشان می دهد و در توضیح لاک هایش در این ویدئو می گوید: « انگشتای پا که ساختمونها روشن هم باید ترمیم شه و ساختمون ها رونوک انگشت بیان.

دیدگاهتان را بنویسید