تتوهای جنجالی تتلو با طرح خواهر و مادرش

بـه دلایلی نامعلوم پس از مدتی بـه ایران بازگشت. این طرح که این خواننده رپ روی صورت خود خالکوبی کرده است نماد زندگی بسیار سخت و جهنمی او در ایران است. وقت صبح- امیر تتلو که به کارهای عجیب و غیر عرف مشهور است چند وقتی است کمتر سر زبان هاست. تتلو یکی از محبوب ترین و البته عجیب ترین خواننده هاي کشورمان اسـت. امیر حسین مقصود لو معروف به امیر تتلو خواننده زیرزمینی موسیقی رپ در اقدامی عجیب عکس یک الاغ را روی دستش خالکوبی کرده است. در یکی از مصاحبههایش گفته است که من در یک خانواده مَشتی متولد شدم.

سلام تاتوهای داش امیر خیلی قشنگه مثه خودشو صداشه از نظر دینی هم من بررسی کردم تاتو با این شرایط که داش امیر تاتو کرده اصلا هیچ مشکلی نداره… این نوشته بیانگر نگرش و فلسفه چینی های باستان به نظام دنیا و ثنویت است.مفهوم آن یگانگی متضادها می باشد. و این یعنی چیزی که نمیشود به آن عادت کرد! امیر تتلو تتو دیگری را به سر و صورت خود اضافه کرد و در فضای مجازی از آن رونمایی کرد. تتلو در خالکوبی روی گوش خود همه نسبت فیبوناتچی رعایت کره بود.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها.. عکس – سایت تیتربرتر . عکس خالکوبی جدید امیر تتلو. عکس جدید تتلو با خالکوبی – عکس نودی. خالکوبی لب تتلو آخرین و جدیدترین خالکوبی تتلو. خالکوبی جدید امیر تتلو خواننده جنجالی این بار روی لب. این جملات متعلق به یک روزنامهنگار، سیاستمدار یا یک استاد دانشگاه نیست. اگر نگاهی به لیست دنبالکنندگان او بیندازید، متوجه میشوید آنها اغلب بچهها و نوجوانانی هستند که در بحران پیدا کردن هویت و نقش اجتماعیشان به سر میبرند. این خالکوبی روی بدن او طرحی از یک فرشته با سر بز است. همچنین او روی صورت خود جهان ماورایی را خالکوبی کرده است و در کل می خواهد با این کارش جلب توجه کند.

امیر تتو پیش تر نیز خالکوبی جنجالی داشت که بسیاری به دنبال رمز و راز های این خالکوبی ها بودند. امیر تتلو عکس مادر و خواهرش را به صورت برهنه روی بدن خود خالکوبی کرد که به دلیل محتوای نامناسب این تصاویر از انتشار آن ها معذور هستیم. امیر تتلو عکس عریان خواهر و مادرش را تتو کرد!

دیدگاهتان را بنویسید