تتو جدید و جنجالی امیر تتلو/ تتلو برهنه شد + (عکس و ویدیو)

بسیاری از کاربران با نگاه طنزآمیز به تاتوهای او نگاه کرده اند و عنوان می کنند که زندگی نامه “امیر تتلو” بر روی تنش نقاشی شده است و اگر او شهردار تهران می شد تمام شهر را نقاشی می کرد. امیر تتلو از تتو خواهر و مادرش رو نمایی کرد! صورتیه رو با بازوی صورتی ست کردم . بهترین و کاملترین برنامه تتوکردن عکس به صورت کاملا طبیعی جهت استفاده خانم ها و آقایون با تعداد 220 عدد در 20 گروه.

دانلود اپلیکیشن Noizz برنامه ایجاد تتو و خالکوبی بر روی بدن به صورت مجازی. دانلود نرم افزار تتو روی بدن Tattoo Design Maker 1.0 برای . جوانان مـا یاد گرفتهاند کـه برای دیده شدن دیوانگی کنند. خالکوبی دیده نشده امیر تتلو در اتاق خواب ! خالکوبی پشت سر تتلو طرح یک کبوتر سفید است، به گفته طراح این خالکوبی، کبوتر سفید از گذشته به عنوان نمادی برای صلح عشق دوستی آزادی و پایان جنگ است و بسیاری از هنرمندان همچون پیکاسو از این نماد در آثارشان استفاده میکردند عصر خود امیر از این تو صلح و آزادی بود و به نیت آزادی یکی از صمیمی ترین دوستانش از زندان این تتو را انجام داد.امیر تتلو طرح پرنده را در سال ۲۰۱۸ در پشت سر خود خالکوبی کرده، مدت زمان این خالکوبی بیش از ۵ ساعت طول کشیده و دوباره ترمیم شده است.

دانلود نرم افزار تتو روی بدن Tattoo Design Maker 1.0 برای اندروید. البته خالکوبی های متعدد او برای بسیاری از کاربران در صفحات مجازی عادی شده است اما این بار تاتوی جدیدش جنجالی دیگر به پا کرده است، چراکه خالکوبی های او علاوه بر تن و سرش بخشی هایی از صورتش را نیز فرا گرفته است.

همچنین این خالکوبی با طرح خواهر و مادرش یکی دیگر از خالکوبی های جنجالی او بود که آن ها را به صورت برهنه روی بدن خود خالکوبی کرده است. تاتو بدن | تاتو صورت | دکتر تاتو :تتوهای جنجالی تتلو روی بدنش علاقه او به این کار می باشد.او از قدیم به خالکوبی علاقه داشته و الان تمام بدن خود را خالکوبی کرده است. از دکتر علیقارداشی میپرسم آیا این میزان خالکوبی روی بدن امیرتتلو طبیعی است؟ جنجال طرح جدید خالکوبی امیر تتلو !

دیدگاهتان را بنویسید