تعریف سئو در سال ۲۰۲۱

Long Tail Keyword یا کلمه کلیدی دم دراز به کلمات کلیدی میگویند که بیش از سه کلمه داشته باشند و معمولا واضحتر هستند و رواج کمتری دارند. در حالی که کنسول جستجوی گوگل یکسری دادههای کلیدی مانند تعداد بازدیدها، تعداد بازدیدهای منحصر به فرد، نرخ پرش و … همانطور که میبینید، سئو و بهینهسازی نرخ کانورژن همراه هم هستند. میتوانید حین به روز رسانی و انتشار محتوای جدید، بر کانورژن نیز تمرکز داشته باشید. به جای اینکه یک الگوریتم ثابت و مکانیکی برای جستجوی اطلاعات وجود داشته باشد، آنها پس از نمایش نتایج جستجو، به رضایت کاربران توجه میکنند و بر این اساس، فهرستهای خود را اصلاح میکنند.

پنگوئن گوگل بر روی بکلینکهایی که سایتها از یکدیگر دریافت میکنند متمرکز است و تک تک آنها را آنالیز میکند. برای مثال، گزارش رفتار کاربر به شما نشان میدهد چطور افراد وقتی وارد سایت شما میشوند، رفتار میکنند. کسانی که از وبسایت شما بازدید میکنند، هر چه میخواهند را زود پیدا میکنند و از برند شما بابت این امکانات راضی خواهند بود.

همه بازدیدکنندکان برای استفاده از این چارت سایزها باید در وبسایت شما ثبتنام کنند و ایمیل خود را بدهند. پیشنهاد میکنیم برای درک تاثیر لینک سازی داخلی و بک لینک برای ارتقای رتبه در گوگل و همینطور موضوعاتی پیرامون link juice و انواع لینک و اینکه چه تعداد لینک و یا بک لینک باید داشته باشیم مقاله همه چیز مربوط به لینک سازی را بخوانید. با یک نگاهِ جامع میتوان گفت برای تعیین رتبه یک صفحه در نتایج جستجو بیش از 200 فاکتور مختلف توسط ربات های گوگل بررسی میشوند.

به عنوان مثال کانکشن ایمن، طراحی واکنشگرا یا ریسپانسیو و لود سریع؛ ویژگی های فنی مورد اهمیت برای موتورهای جست و جو میباشند. سخت افزار مورد نیاز ما چه مواردی است و هزینه تهیه آنها چه مبلغی است و … تمامی خدمات دیگر ما نیز مثل طراحی وب و گرافیکی تبلیغات هم شامل تضمین کیفیت و هم ضمانت اجرایی می شوند. حالا می خواهیم هر کدام از خدمات سئویی که در بالا به شما معرفی کردیم را به تفکیک به شما توضیح دهیم. داده ناقص هیچ اطلاعاتی به شما نمیدهد، اما اگر تعداد زیادی داده جمعآوری کنید، میتوانید یک الگوی مشخص از آن استخراج کنید.

دیدگاهتان را بنویسید