تغییرات کنکور 1401 سازمان سنجش ؛ کنکور 1401 نسبت به 1400 چه تغییراتی خواهد داشت؟

پورعباس در خصوص چگونگی شرکت در کنکور برای افرادی که فاقد سوابق تحصیلی هستند، بیان کرد که جای هیچ گونه نگرانی نیست و تمامی افراد میتوانند در آزمون شرکت کنند. توصیه می شود تا آزمون 1401 روزی پانزده دقیقه تا نیم ساعت برای حفظ آیات وقت بگذارید موسسه دکتر ماخ در پکیج آموزشی خود علاوه بر آماده سازی این کار آموزش های آرامش بخشی را در اختیار شما قرار داده است تا از استرس و اضطراب امتحان یا شب امتحان سراسری دوری کنید.

پیشنهاد می کنیم هر روز به مدت 15 دقیقه دروس زبان را مرور و مطالعه کنید که در این صورت کلمات و جملات را به طور کامل حفظ و یاد بگیرید و برخی از کلمات را به صورت جمله به خاطر بسپارید که دامنه کلمات و تسلط ترجمه شما را افزایش بیابد. حل کردن کنکور های گذشته رو از دست ندهید و تست های سالهای گذشته رو کامل حل کنید در صورت مشکل از روی پاسخ های تشریحی دوبار رونویسی کنید. پیشنهاد می شود تمام مثال ها و تمرین های کتاب ریاضی حل شود، زیرا در سال های اخیر 40 تا 50 درصد از تمرین ها و مثال های متن کتاب درسی برای کنکور مطرح شده است.

دانش آموزان عزیز بدانند که هر درسی ارزش و جایگاه خود را دارد و بدانند که میانگین و انحراف معیار دروس زبان بالاست و اگر روزی 15 دقیقه وقت بگذارید این درس در شش ماه نقطه قوت شما خواهد بود. وی افزود: سؤالات و پاسخنامههای آزمون سراسری سال 1401 تغییراتی را نسبت به کنکور سال 1400 و سالهای قبلتر دارد، به این صورت که آزمون دروس عمومی همانند سالهای گذشته یک دفترچه جداگانه خواهد داشت اما پاسخنامه مجزّا هم خواهد داشت که شامل 100 سؤال و 75 دقیقه است. برای موفقیت در دروس ریاضی و کسب نتیجه هر روز ده الی پانزده دقیقه فرمول های موضوعی مختلف را در اختیار شما قرار دادهایم تا این فرمول ها در حافظه بلند مدت شما ثبت شود و در آزمون کنکور به موفقیت برسید.

این درس به جرقه ذهنی دانش آموز مربوط می شود و شما باید با مرور مطالب و تست زدن آن به مهارت نسبی در این درس دست پیدا کنید نه اینکه فقط با یک معلم خصوصی برای موفقیت در این درس به آن بپردازید ، در بسته های آموزشی مؤسسه دکتر ماخ، کتاب کار و فیلم های آموزشی مجزا، تمامی فنون و روش های علمی برای بیان آنها امتحان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید