تغییرات کنکور 1401 سازمان سنجش ؛ کنکور 1401 نسبت به 1400 چه تغییراتی خواهد داشت؟

اما اگر برای ترم اول تمام تلاش خودتان را داشته اید و به جمع بندی رسیده اید پیشنهاد می کنیم با یک مرور اجمالی روی این مطالب می توانید با تهیه خلاصه نویسی و نقشه ذهنی تمرکز بیشتر خود را روی دروس ترم دوم و پایه بگذارید. با اطلاع از تاریخ کنکور ۱۴۰۱ می توانید نسبت به مدیریت زمان خود اقدام نموده و از این نظر مشکلی نداشته باشید. همان گونه که در این جدول قابل مشاهده است، تاریخ مراحل مختلف کنکور اطلاع رسانی شده تا داوطلبان با خیالی راحت بتوانند نسبت به مدیریت زمانی خود اقدام نمایند.

چرا که در اکثر موارد این آزمون است که سرنوشت افراد را تعیین کرده و مشخص می کند هر فرد باید در چه دانشگاهی و در چه رشته ای تحصیلات خود را ادامه دهد. وی به داوطلبان تأکید کرد حتما در درج معدل خود توجه داشته باشند، چرا که مغایرت در معدل، قبولی آنها را ملغی میکند و خاطرنشان کرد: پنج نوبت فرصت به داوطلبان داده میشود تا معدل خود را اصلاح کنند، در غیر این صورت در صورت مغایرت، قبولی آنها در کنکور ۱۴۰۱ ملغی میشود. در نهایت با آغاز زمان آزمون کنکور ۱۴۰۱ ، سوالات در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت و می توانند با توجه به معلومات خود به سوال ها پاسخ دهند.

با توافق مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار شد شورای عالی به موضوع سهمیهها ورود کند. اما در نهایت دیدیم که آزمون سراسری در هر دو سال گذشته به صورت حضوری برگزار گردید. همان طور که از جدول فرآیند زمانی کنکور قابل مشاهده است، برای هر مرحله از کنکور 1401 هم مانند این آزمون در سال های گذشته یک بازه زمانی مشخص در نظر گرفته خواهد شد. اگر نیم سال اول را برای امتحانات دی جمع بندی نکرده اید بهترین زمان دوران طلایی عید نوروز می باشد . همچنین با توجه به ویروس کرونا و مجازی شدن آموزش ها شرکت در اردو های نوروزی کار را برای دانش آموزان سخت میکند اما موسسه بارسا با وجود شرایط کرونا، پانسیون مطالعاتی آنلاین را برای دانش آموزانی که می خواهند بهترین نتیجه را در کنکور 1401 بدست بیاورند برگزار میکند.

برای آشنایی با این پانسیون بی رقیب و امکانات منحصر به فرد این پانسیون ویدئو زیر را مشاهده کنید. ما در این جدول مراحل مهم کنکور را به طور مختصر برای شما آوردیم تا با آگاهی از اطلاعات لازم در این باره، بتوانید اقدامات مناسب در هر مرحله را انجام دهید. وارد کردن اطلاعات صحیح دانش آموز در این مرحله یکی از مهم ترین نکاتی است که تمامی افراد باید بدان توجه داشته باشند. تغییرات کنکور ۱۴۰۱ نسبت به ۱۴۰۰ در ادامه بررسی شده است با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این تغییرات داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید