تیپ سال 1401 (ترند سال 1401) چیست

رنگ هایی که توسط شرکتهای برجسته رنگ برای ست شدن با سبز خاکستری پیشنهاد شده اند شامل: اشیا فلزی با رنگ نقره ای یا مشکی جوهری یا خردلی یا زمردی گرد و غباری یا آبی سنگی یا قرمز گیلاسی، عمیقا در تار و پود رنگ سال می پیچند و درخشش فضا را صد چندان می کنند. هر چند انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست و چهره کار بسیار دشواری است که انتخاب صحیح رنگ مو مناسب با رنگ پوست تان تاثیر بیشتری در زیبایی صورت تان خواهد داشت و باعث درخشش پست شما می شود. به عنوان مثال انتخاب لباس مجلسی دکلته سفید مناسب عروس در جشن عقد و یا حنابندان است تا متفاوت تر از دیگران ظاهر شود.

با توجه به رنگ سال 1401 آبی بنفش انتخاب شد، علاقمندان مد سعی خود را می کنند تا رنگ مانتو، رنگ مو، و رنگ لباس و … همیشه بهترین انتخاب ها توی سادگی خلاصه میشن و مدل آرایش برای عید نوروز هم بهتره یک آرایش سبک و ملایم و طبیعی باشه. کفش های پاشنه بلند دارای تنوع بسیار زیادی هستند و در شکل ها و اندازه های متفاوتی طراحی و ساخته می شوند.یکی از کفش هایی که برای عید امسال جزو ترندها محسوب می شود، کفش های با پاشنه خاص هستند. این نوع کفش در ترکیب با دامن و شلوار کاملا متناسب عمل می کند.

برخی از این کفش ها چندین سال متوالی ترند بوده و برخی دیگر تنها یک سال از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و به سادگی می تواند طی چند سال به حاشیه رانده شود. این کرم ها قدرت پوشانندگی پایینی دارن و پوست شما رو خیلی طبیعی و شاداب نشون میدن. پس شما می تونید با یک تیر دو نشون بزنید و در کنار آرایش ملایم و ساده از ترندهای آرایش عید 1401 هم پیروی کرده باشید. آرایش برای عید معمولا با یک رژ لب خوش رنگ تکمیل میشه و می تونه چهره ی شما رو زیباتر کنه.

اکسسوریها حالت موهای شما را زیباتر میکنند و به آنها جذابیت بیشتری میدهند. خانم ها معمولاً از طیف های متضاد در دکوراسیون خانه به ویژه آشپزخانه بهره می گیرند تا محیط خانه را زیباتر و دلنشین تر کنند. کفش ها فرم و قالب های مختلفی مانند تیز، گرد و مربع دارند.

دیدگاهتان را بنویسید