تیپ سال 1401 (ترند سال 1401) چیست

بر اساس توصیب مجلس و دولت حداقل حقوق کارگران در سال 1401 برابر با 4/500/000 تومان خواهد بود و بر این اساس در صورتی که حقوق فردی کمتر از 5 میلیون تومان باشد معاف از مالیات خواهد بود. مدل باب کلاسیک: مدل باب در میان مدل موهای کوتاه احتمالا پرطرفدارترین و جذابترین مدل مویی است که با هر فرم صورتی ترکیب چشمگیری ایجاد میکند. رنگ نود برای زمستون مناسب تر هست و برای آرایش عید 1401 بهتره از رنگ های صورتی و هلویی و مرجانی و سرخ استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید بهترین خرید را داشته باشید باید به چند نکته ساده توجه کنید. همچنین شالها و روسریهای گرادینت (شالها و روسریهایی که دارای یک یا چند طیف رنگی از کمرنگ به پررنگ یا برعکس هستند) بسیار زیبا و پرطرفدار هستند و امسال ترند شدهاند. زیرا انتخاب شال و روسری با توجه به این موارد در زیبایی و استایل شما بسیار موثر است.

با سرد شدن هوا لباس های زمستانه جای خود را در کمد باز می کنند. بعضی از آنها آنقدر لیز هستند که نمیتوانید ثانیهای آن را روی سر خود نگهدارید یا آنقدر سفت و آهاردار هستند که اصلا روی سر خوب بهنظر نمیآیند. شالها و روسریهایی که قسمتی از آنها بهصورت خلاقانه کات شده است. شالها و روسریهای نخی و حریر بیشتر مناسب فصل گرم سال هستند، هرچه درصد و تراکم نخ در آنها بیشتر باشد، شال و روسری ضخیمتر خواهد بود.

بر این اساس حداقل حقوق و مزایا سال 1401 افزایش 5 الی 29درصدی خواهد داشت و بر این اساس برای افراد مختلف افزایش حقوق با درصد های متفاوتی همراه خواهد بود. افزایش حقوق پایه در اسل 1399 حدود 15درصد بود و حداقل حقوق پرداختی با بازنشستگان و کارمندان 2/800/000 تومان بود. در این بخش جدول افزایش حقوق کارمندان در سال 1401 را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا با حداقل حقوق کارمندان در سال 1401 بیشتر آشنا شوید. در ادامه ما می خواهیم جدید ترین ترند های رنگ مو 1401 را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی رنگ مو دلخواه خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید