ثبت نام کنکور 1401 + شرایط و راهنمای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

شاید با خود فکر کنید که اگه من یه وقت در نصف راه انگیزمو از دست دادم چیکار کنم؟ افراد فراری از ریاضی فقط باید آن را با تکرار، تمرین و حل تست یاد بگیرند تا به نقطه قوتی در آن برسند. داوطلبان برای ثبت نام در کنکور سراسری ابتدا باید هزینه ثبت نام کنکور خود را پرداخت و شماره سریال 12 رقمی را دریافت کنند تا امکان ورود به سایت سنجش و انجام فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند و کد رهگیری که به منزله پایان ثبت نام آزمون سراسری است را دریافت کنند. در ادامه هم به موارد دیگر از جمله تاریخ کنکور ۱۴۰۱ ، نحوه برگزاری این آزمون و تغییرات احتمالی در این آزمون خواهیم پرداخت.

برای طراحی و اجرای کنکور سراسری نمی توان ادعایی داشت و بهتر است کل مطالب کتاب درسی و فیلم های آموزشی یا کمک آموزشی را مطالعه کنید و در صورت کاستی در آموزش مانند سایر داوطلبان خواهید بود و در صورت آموزش صحیح و کامل شما از دوستان و دیگر داوطلبین کنکوری جلوتر خواهید بود. با افزایش دایره لغات و یادگیری تکنیک های علمی تست زنی در این درس می توانید در کنکور 1401 انسانی بدرخشید و یا با استفاده از منابع آموزشی معتبر دارای مجوز از موسسات ذیصلاح به نمره 20 در آزمون برسید ، منابع موثق باید به تایید وزارتخانه ها یا سازمان هایی مانند وزارت آموزش و پرورش، وزارت ارشاد، شورای عالی انقلاب فرهنگی و …

6️⃣ در این مرحله فرمی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد که این فرم باید با اطلاعات شخصی داوطلب پر شود. بنابراین، اکنون باید روی تمام امتحانات نهایی(سراسری) و کنکور(ورودی دانشگاه ها) سرمایه گذاری کنید و بدانید که هر دوره جایگاه خاص خود را دارد. چون به هر حال 12 سال درس خوندین و قراره چند مدتی برای آزمون ورودی دانشگاه ( کنکور 1401 ) درس بخونین. مجبور هستند یک سال دیگر از عمر خود را برای جبران آن صرف و به عبارتی هدر دهند. مثلا پیشنهاد است آزمون بگیریم دو سال اعتبار داشته باشد و فرد هر سال کنکور ندهد که امیدواریم نتیجه پیشنهادات را بتوان برای سال ۱۴۰۱ اجرا کرد.

درواقع این تهدیدی است که همه رقبای شما رو نیز تحت تاثیر میذاره و همه ممکنه در وسط کار از اون همه درس خوندن ببرن و بگن، دیگه حوصله درس ندارم؛ هر چی می خواد بشه. با تکمیل کردن فرم زیر در کمتر از 24 ساعت با شما تماس گرفته و راهنماییتان می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید