جامع ترین آموزش تبلیغ نویسی + 7 مرحله کپی رایتینگ حرفه ای – ایران فاندر

اگر بلد بودی چطور این کار را انجام دهی درآمدت چقدر بیشتر میشد؟ اگر میتوانستی مثل رقیبت در تبلیغات مخاطب جذب کنی، چقدر کمتر ضرر کرده بودی؟ 🔴 شنیده ای که رقیبانت با تبلیغات مستمر فروششان را رشد داده اند، 1-2 باری تبلیغات کرده ای و نتیجه نگرفته ای و به اصطلاح هزینه ات سوخت شده و تصمیم گرفته ای دیگر تبلیغ نکنی. 🔴 کسی که اعتقادی به تبلیغات ندارد و معتقد است مشک صرفاً آن است که خود ببوید و عطار هم حق ندارد بگوید! در این نوع تبلیغ باید فرد را زیر سوال ببرید و بگویید شما که می دانید چه کاری باید انجام دهید ولی انجام نمی دهید.

درگیر ساختن احساسات مخاطب و و برقراری ارتباط درست با او، متقاعد کردن او برای اینکه ما می توانیم نیاز او را برطرف کنیم و تحریک و تهییج او به انجام کاری که هدف مان است. البته خواندن کافی نیست شما باید متن تان را طوری بنویسید که بعد از خواندن، همان کاری انجام شود که مد نظر شما است.همچنین باید بررسی کنید و ببینید که کاربران شما چه نوع ایمیل هایی را باز می کنند، چه چیزی باعث می شود آنها را باز کنند، چه چیزی باعث می شود کاربران شما حتی بدون اینکه به آن نگاهی بیندازند، بلافاصله آن را پاک کننند، کدام ایمیل ها را با اشتیاق برای دوستان شان ارسال می کنند و…

اعتراف میکنم خود من یکی از این دوره ها را خریدم و با یک فاجعه مواجه شدم. شاید بسیاری از آن ها هنوز در دوره شما ثبت نام نکرده باشند. در غیر این صورت هر کسی موظف است که هزینه رشد و یادگیری خودش را بدهد و استفاده افرادی غیر از خانواده شما از این محصول مجاز نیست. هرچند که با کمک کپی رایتینگ میشود محصولات بد را خوب و حتی عالی جلوه داد. من در این محصول آموزشی به شما یاد می دهم که چه طور ویدئوهای فوق العاده تاثیر گذاری را بسازید و محصولات گران قیمت خود را به راحتی بفروشید.

اکثر آنها مدعی هستند که محصولاتشان بهترین کیفیت را دارد. آنها همچنین می توانند برای نوشتن آگهی ها یا متن تبلیغاتی برای جذب مشتری در روزنامه ها، مجلات، و پخش کننده ها به کار گرفته شوند. یک تبلیغ نویس به کسی گفته میشود که با تکیه بر مهارت نویسندگیاش و همچنین آشنایی با علم بازاریابی، متنهای تبلیغاتی جذابی را برای مخاطبین هدف یک کسب و کار مینویسد. همچنین باید ذکر کنیم که به عنوان یک کپی رایتر داخلی، مهم است که با برندی کار کنید که در مورد آن هیجان زده هستید.

دیدگاهتان را بنویسید