خالکوبی دیده نشده امیر تتلو در اتاق خواب ! + عکس – بادبادک ها

دیگه چه برسه به خالکوبی که تو ایران پذیرفته شده نیست … یکی از تاتوهای تتلو که ویژگی بسیار جالبی دارد، روی گوش او می باشد.همه ی ما می دانیم که بازار بورس در ایران بسیار داغ است و کسانی که در این بازار فعالیت می کنند با نسبت های فیبوناتچی آشنا هستند.این خواننده رپ در خالکوبی که به تازگی روی گوش خود انجام داده همه ی نسبت های فیبوناچی را رعایت کرده است.او همیشه تلاش کرده که با حرکات و رفتار عجیبش خود را از دیگران متفاوت نشان دهد.

چرا تتلو صورتش را خالکوبی کرده است؟ منظورش از کلمه مشتی یک خانواده خوب و شاد است اما چند وقت بعد در یک مصاحبه دیگر اظهار کرده است که من بچه طلاق بودم و با مادرم زندگی میکردم و کمیته امداد به ما کمک میکرد! البته از نمادهای دیگری نیز استفاده کرده است که به شیطان پرستی او بیشتر اشاره می کند،اولی نگینی است که روی ریش او دیده می شود. صورت تتلو بطور کامل تتو شده اسـت ودر جدید ترین مورد او آلت تناسلی خودرا هم خالکوبی کرده و عکس آنرا در کانال تلگرامی اش منتشر کرده، تعداد زیادی از کاربران میخواهند بدانند کـه دلیل تتو هاي تتلو چیست و او چرا تمام بدنش را خالکوبی کرده؟

صورت تتلو بطور کامل تتو شده اسـت ودر جدید ترین مورد او آلت تناسلی خودرا هم خالکوبی کرده و عکس آنرا در کانال تلگرامی اش منتشر کرده، تعداد زیادی از کاربران میخواهند بدانند کـه دلیل تتو های تتلو چیست و او چرا تمام بدنش را خالکوبی کرده؟ او ادامه میدهد: «مردم به طور کلی از ادا و اطوارهای عجیب استقبال میکنند و از هر چیز غیر معقولی لذت میبرند. بـه این رفتارها دورههاي شیدایی میگویند کـه فرد حرفهاي عجیب می زند و حتی گاهی خودش را از دنیا منفک میکند. یکی برای دیدهشدن تلاش میکند که یک متخصص حرفهای شود، یکی دیگر رَپر!

او همیشه بدنش را اپیلاسیون میکند، برنزه میکند و فریاد «مرا تماشا کن» سر میدهد. وقتی نظر او را درباره کشته شدن پسر همجنسگرای اهوازی جویا شدند. وی خالکوبی هایش را طرح های عجیب و غریب و بی مفهوم نمی داند او معتقد است که پشت همه ی آنها یک فلسفه وجود دارد. امیر حسین مقصود لو معروف به امیر تتلو خواننده زیرزمینی موسیقی رپ در اقدامی عجیب عکس یک الاغ را روی دستش خالکوبی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید