خرید آنلاین عینک طبی – نور اپتیکال

پوششهای رنگی در رنگهای متنوعی هستند و اغلب توسط ورزشکاران یا کسانی که فعالیتهای خاصی انجام میدهند، به کار گرفته میشوند. اگر شما یک سبک مشابه از قاب را با جفت موجود خود انتخاب می کنید، این حالت به طور کلی بسیار خوب کار خواهد کرد. دو روش برای انتخاب یک قاب مناسب است. هنگام خرید عینک آفتابی و یا خرید عینک طبی از طریق اینترنت ، دو اندازه گیری دیگر وجود دارد که برای کمک به شما در انتخاب یک قاب مناسب بسیار مفید است. با انتخاب یکی از دو روش زیر ، می توانید بدون محدود کردن جستجوی خود ، یک قاب مناسب را پیدا کنید و به راحتی انتخاب کنید.

این فاصله بین دو لنز اندازه گیری بر حسب میلی متر است (در نمودار زیر مشاهده می کنید DBL). عدد در سمت چپ جعبه مربع “اندازه چشم” است و گاهی اوقات به عنوان “A” اندازه گیری می شود. عدد در سمت راست جعبه مربع ” اندازه پل” است و گاهی اوقات به عنوان “DBL” (فاصله بین لنزها) گفته می شود.

عدد در سمت چپ جعبه مربع نشانگر چیست؟ در اکثر موارد ، به دنبال اندازه چشم و پل ، عدد سوم ، سه رقمی پیدا خواهید کرد ، این “طول بازو” است. در بعضی موارد اندازه گیری بازو در کنار اندازه چشم و پل قرار نداردا ین معمولاً در مواردی است که اندازه چشم و پل در قسمت پشتی پل یا قطعه بینی چاپ می شود.با این حال ، به طور کلی در قسمت داخلی یکی از بازوها چاپ خواهد شد (به دنبال شماره ای بین ۱۲۵ تا ۱۴۵ باشید).اندازه گیری هایی که روی عینک شما چاپ نمی شوند.

با این حال ، تقریباً در همه موارد ، فریم های بزرگ دارای بازوهای طولانی تری میباشند، بنابراین از این اندازه گیری به عنوان یک ملاحظه ثانویه استفاده کنید. به عنوان فاصله بین این دو لنز در هر سبک خاص از آن فکر کنید. با این حال ، شایان ذکر است که بعید است که هر اندازه گیری را دقیقاً با عینک های موجود خود مطابقت دهید. هر فریم با اطلاعات مختلف (معمولاً روی بازوهای داخلی) چاپ می شود. اولین شماره هایی که باید به جستجوی آنها بپردازیم ، دو عددی است که در دو طرف یک کادر مربع چاپ می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید