خرید بهترین عینک طبی ارزان و با کیفیت

در ادامه تمامی نکاتی که باید در حین خرید به آن دقت کنید را برایتان بیان خواهیم کرد و با استفاده از آن ها قطعا یک عینک خوب و زیبا و متناسب با صورتتان خواهید گرفت. پلاستیک یکی از مهم ترین ماده هایی می باشد که بیش تر برای ساختن فریم عینک های طبی به کار می رود.در راهنمای خرید عینک طبی بیان شده است که این نوع فریم ها معمولا دارای انعطاف بسیار زیادی اند ولی شکستن آن ها بیش تر از سایر فریم ها رخ می دهد.

فریم ها با متریال های مختلفی ساخته می شوند و هر کدام دارای یک سری از مزیتی ها و معایبی دارند که در ادامه همه آن ها را برایتان بررسی خواهیم کرد. حال باید برای انتخاب عینک نکاتی را مدنظر قرار دهید که از این بین می توان به جنس، رنگ، اندازه، استایل و نوع فریم اشاره کرد. مهم ترین مزیتی که این نوع فریم ها دارند شکل پذیری آن ها نسبت به نوع عدسی به کار رفته در شیشه عینک می باشد. یادتان باشد که این نوع فریم ها دارای انعطاف پذیری بسیار کمی می باشند و استحکام کم تری نسبت به سایرین دارند، بنابراین در حین خرید باید به شرایطی که دارید دقت کنید.

مربعی: فرم کلی صورت های مربعی شکل دارای چانه ای بزرگ و حالت صورت کوتاه است و نسبت به حالت بیضی تقریبا شکلی موازی گونه دارد. قلبی: گونه تقریبا کمیاب از صورت که افراد، صورت هایشان بزرگ و قسمتهای پایینی کوچک هستند. بیضی: یکی از خوش شانس ترین چهره ها در میان مردم می باشد زیرا حالتی ایده آل دارد و تمامی عناصر موجود در صورت دارای تناسب خوبی با یکدیگر هستند.

فریم های آلومینیومی دارای وزن بسیار سبکی می باشند و مقاومت بسیار بالایی در زمینه خوردگی دارند. در این طرح چهره معمولاً به دلیل داشتن گونه های گرد و کشیده و اینکه ارتفاع صورتشان بلندتر از عرض صورت است انواع مدل های عینک به چهره شان ست بوده و همخوانی دارد خرید عینکهای گرد و منحنی و زاویه دار براشان مانعی ندارد ولی داشتن طرح های مستطیلی و مسطح به صورت شان سنگینی می کند ضخامت فریم نیز بسته به سایز صورت و رنگ پوست می باشد. زمانی که برای این افراد عینک انتخاب میکنید، هدفتان باید کوچک کردن عرض قسمتهایی بالایی صورت مانند پیشانی و گونهها باشد و همچنین بزرگتر نشان دادن چانه.

دیدگاهتان را بنویسید