خرید بهترین و زیبا ترین مدلهای عینک اورجینال در فروشگاه عینک بینا

به محض دریافت نسخه چشم پزشک و مراجعه به عینک ساز، اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب فریم عینک است. برای افراد با نمره چشم بالا، شکست بیشتر نور ضروری است. بنابراین سازندگان عدسیها تصمیم گرفتند که از یک پلاستیک با ضریب شکست یا شاخص انکسار بالا استفاده کنند.

این شاخص تأثیر مهمی در نسل جدید عینکهای طبی دارد و به نوعی برای افراد با نمره چشم بالا بهترین خبر ممکن بود. بنابراین به خوبی میتواند از ورود به نور مستقیم خورشید و همچنین نور ماوراء بنفش به داخل چشم جلوگیری کند. پوشش فتوکرومیک منجر به تولید عدسیهایی با تغییر رنگ در شرایط مختلف نوری میشوند.

عینک سازها و تولیدکنندگان عدسی طبی برای از بین بردن مشکلات عدسیهای قبلی، به سراغ تولید یک عدسی تحت عنوان عدسی پروگرسیو یا عدسی تدریجی رفتهاند. با وجود اینکه عدسی پلی کربنات استحکام مکانیکی و شرایط اپتیکی فوقالعادهای داشت، اما هنوز هم استحکام و آن عینک سازها را راضی نکرده بود. پلاستیک از جمله اولین موادی بود که در ساخت فریم عینک به کار گرفته شد و به دلیل تنوع بالای آن گزینههای مختلفی در اختیار افراد عینکی قرارداد. روال کار به این صورت است که شما روبروی آینه فروشگاه میایستید و گزینههای مختلف را انتخاب میکنید.

از آنجایی که ما این چالش را در انتخاب عینک طبی برای درصد بسیار بالایی از مشتریان خود میبینیم، در اینجا به صورت مرحلهای و جز به جز به آنها خواهیم گفت که دقیقاً چه کاری انجام دهند. زمانی که فرد از عینک طبی استفاده میکند، عدسی عینک وظیفه متمرکز کردن و کانونی کردن نور را بر عهده دارد. طیف وسیعی از افراد جامعه دارای شکل چهره بیضی هستند که تناسب به خاصی بین چهره آنها وجود دارد و چانه نسبتاً کشیدهای دارند.

دیدگاهتان را بنویسید