خرید بهترین و زیبا ترین مدلهای عینک اورجینال در فروشگاه عینک بینا

در طراحی عدسی تدریجی، خط و مرز مشخصی وجود ندارد و تغییر وضعیت دید فرد به صورت میلی متری و خیلی کم صورت میگیرد. این ویژگی منحصر به فرد باعث میشود که چسبندگی قطره باران، چسبندگی گرد و خاک و همچنین چسبندگی مواد روغنی به سطح عدسی به حداقل برسد. اما باید احتیاط کنند که عینکهای کاملا مسطح و مستطیلی و یا کاملا گرد ممکن است کمی برای چهرهی آنها سنگین به نظر برسد. اگر دارای پوست حساسی هستید بهتر است در خرید فریمعینک احتیاط کنید.

در فرم صورت بیضی، ارتفاع صورت معمولا بلندتر از عرض صورت است و گونههایی گرد و کشیده دارند. عینکهای ورزشی معمولا از مواد نایلونی انعطافپذیر و در رنگهای مختلف ساخته میشوند. بلعکس، اگر فرم صورتتان انحنادار باشد بهتر است از عینک زاویهدار استفاده کنید. اگر در گذشته هم عینک های خود را از مغازه خریداری می کردید و اکنون تصمیم شما عوض شده، بهتر است این قسمت از نمناک را تا انتها مطالعه کنید و مراحل خرید عینک آنلاین را یاد بگیرید.

فریمهای آلومینیومی هم ارزان قیمت هستند اما دوام چندانی ندارند. فریم عینک مربعی شکل، فریم عینک بیضی و فریم عینک ویفرر گزینه مناسب برای این افراد است و حتی میتوانند از عینکهای فریم لس یا بدون فریم هم استفاده کنند. مردانی با صورت بیضی گون به اندازهی کافی خوش شانس هستند. فروشگاه عینک اصفهان گوانجی فروشگاه خرید عینک طبی مورد دلخواه شماست .با تجربه چندین ساله زیر نظر پزشک متخصص ما تمرکز خود را بر روی عینک های با کیفیت و قیمت مناسب قرار داده ایم، به همین دلیل مشتریان ما را بهترین مکان برای خرید عینک ارزیابی میدانند. فروشگاههای آنلاین بسیاری از این هزینهها را ندارند و قیمت آنها کمتر است.

برای برداشتن عینک از هر دودست استفاده کنید این کار به حفظ شکل اصلی آنها کمک میکند. تیتانیوم و آلیاژهای آن که به دلیل وزن سبک و انعطافپذیری آن مشهور است. مردانی که صورت قلبی شکل دارند، میبایست در فرم عینک خود بسیار دقت کنند، چرا که باید عینکی را انتخاب کنند که با چانهی کوچک آنها در تقابل باشد. مردانی که در اغلب موارد با کت و شلوار و کراوات ظاهر میشوند، معمولا در انتخاب عینک طبی مردانه محدود به گزینههایی سنتیتر و سادهتر هستند. چرا که بیشتر مدلهای عینک با فرم صورت آنها همخوانی دارد. عینکهای تخت و مستطیلی شکل صورت شما را کشیدهتر و لاغرتر نشان خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید