خرید بهترین و زیبا ترین مدلهای عینک اورجینال در فروشگاه عینک بینا

به دلیل خواص منحصر به فرد و هزینه بالا، در بازار قاب های رده بالا مورد استفاده قرار گرفته است. در هنگام خرید عینک توجه کنید که عینک مورد نظرتان نباید بر روی بینیتان فشاری وارد کند، چراکه بعد از برداشتن عینک میتوانید شاهد باقی ماندن اثر آن بر روی بینی خود باشید.

معمولاً در طراحی عینکهای طبی مردانه از رنگهای مات و خنثی و یا بهتر است بگوییم کلاسیک استفاده میشود، چراکه این عینکها باید با استایل و لباسهای رسمی آقایان همراه و هماهنگ باشند. به همین دلیل نیز بهتر است که تا جای ممکن به سراغ شیشههای سنگین نروید، چراکه این نوع از شیشهها به مرور زمان بر روی بینی و چهره شما تأثیر میگذارند و استفاده طولانی مدتشان نیز گاهی با سردرد همراه خواهد بود. مادهی کائوچو در حقیقت از شیره و صمغ نوعی درخت به دست میآید. این ماده به عنوان یک گزینه سبک وزن در صنعت عینک سرعت گرفته است زیرا سبک وزن، ضد حساسیت و مقاوم در برابر خوردگی است.

نایلون همچنین یک ماده برتر برای قاب های ورزشی و عملکردی است که معمولاً از مواد گلیامید، گریلامید یا تروگامید ساخته می شود که در برابر گرما و سرما بسیار مقاوم هستند و انعطاف پذیرتر و در عین حال محکم هستند. چکش خواری و مقاومت در برابر خوردگی از نکات مثبت آن است.

انتخاب رنگ عینک نیز بخش مهمی از فرآیند انتخاب محصول شما را تشکیل میدهد. توصیه میکنیم که همیشه و حتماً پیش از خرید عینک طبی، چندین مدل را در نظر داشته باشید و هر کدام از آنها را بر روی صورت خود امتحان کنید. این عدسیها از جنس شیشه معمولی بودند و در حقیقت با کمک تراش دادن سطح آنها و ایجاد انحنا، زمینه شکست نور و عملکردی همانند عدسی را برای آنها به وجود آوردند. این ماده را با عنوان لاستیک طبیعی، لاستیک هندی، لاستیک آمازون و لاتکس شناخته می شود. سبک بودن و ارائه در فرمها و طرحهای متنوع و همچنین رنگ بندی فوق العاده از ویژگیهای اصلی این فریمها محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید