خرید مانتو بارداری و حاملگی جدید با بهترین قیمت – آناندا

خانم های قد کوتاه بهتر است مانتو های ساده ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنند و اگر سایز آستین و شانه مانتو بزرگ است به خیاط برای درست کردن آن بسپارند. درست به همین دلیل ما در این مطلب نکاتی را به شما یادآوری میکنیم که با توجه به آنها میتوانید خرید آنلاین مانتو سایز بزرگ را به بهترین و آسانترین روش ممکن انجام دهید.

اگر میخواهید با این رازها آشنا شوید، در ادامهی این مطلب با ما همراه باشید. برای خرید یک مانتومجلسی شیک می توانید با فروشگاه نصف جهان در تماس بوده و راهنمایی لازم را برای خرید خود داشته باشید و یک خرید متفاوت را تجربه کنید. همچنین باتوجه به لایهای پوشیدن لباس در پاییز و زمستان باید توجه داشته باشید که سایز مانتویی که خرید میکنید بزرگ نباشد تا لباس در تنتان بدقواره جلوه نکند. مسلما یک خانم قد بلند و لاغر یا یک خانم کوتاه قد و کمی چاق یا خانمی که بازوهای نسبتا بزرگی دارد نمیتوانند از یک مدل و از یک سایز مانتو استفاده کنند.

بانوان بلند قد می توانند از مانتویی استفاده کنند که تا زانو برسد چون پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه نیز در این افراد، پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می دهد. در هنگام خرید به اندام و قد خود توجه کنید به طوری که افرادی با قد کوتاه باید از پوشیدن مانتو کوتاه صرفنظر کنند چون کوتاه بودن قد بیشتر به چشم می آید. برای خرید از فروشگاه اینترنتی مانتو خوب است که نکاتی را رعایت کنید.

افراد دارای پوست تیره که چشم و موهای مشکی یا قهوه ای تیره دارند بهتر است رنگهایی مانند صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم، طوسی روشن بپوشند و از طبق آنچه دنیای مد نمناک توصیه کرده است پوشیدن لباس با رنگهای گرم و تیره و رنگ های مشکی، قهوه ای تیره، فیروزه ای، سبز یشمی، قرمز تیره خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید