خرید مانتو تابستانی،مجلسی و اسپرت

خوشبختانه خرید مانتو عمده در شهرهای مختلف به فروشندگان این فرصت را میدهد تا بتوانند به خوبی پاسخگوی این نیاز خانم ها باشند. اولین نکته ای که بایستی در خرید مانتو بدان توجه وافری داشته باشید، فصل استفاده از مانتو می باشد. در فصل های بهار و پاییز بیشترین مصرف را دارد. با توجه به تمامی موارد گفته شده می توان نتیجه گرفت مناسب ترین مانتو برای فصل بهار و تابستان مدل های گشاد ساده و جلو باز می باشد همچنین مانتوهای عبایی و پانچ نیز می توانند بهترین انتخاب برای این فصل باشند. مدل این مانتو به گونه ای است که هم در زمستان و هم در تابستان بهترین و راحت ترین انتخاب برای خانم های باردار است و فعالیت را برایشان بسیار آسان تر می کند.

مانتو کتی با آستینهای عروسکی و پفی یکی از زیباترین و فانتزی ترین مدلها برای تازه عروس ها و دختران جوان در مراسمات خاص، میباشد. یکی از عوامل دیگر بعد از فرم بدن، رنگ پوست است که ترکیب آن با رنگ مانتو جلوه متفاوتی به وجود میآورد. مانتو تابستانه در دو مدل تک رنگ یا دو رنگ به فروش میرسد.

از دیگر موارد مهمی که در اغلب مواقع دست کم گرفته میشود، همرنگ بودن نخهای مانتو با پارچۀ آن است. با توجه به این نکته، توصیه میشود تا از پارچههایی استفاده کنید که دست کم 5 الی 30 درصد الیاف مصنوعی در تولید آنها استفاده شده است. درجۀ 3، تریلین-لئوناردو: این درجۀ اتو برای پارچههای ابریشمی مناسب است که از جملۀ آنها میتوان به ساتن، شیفون، ارگانزا و کرپ اشاره کرد. اگرچه پارچههای طبیعی (نخ، ابریشم یا پشم) طول عمر و دوام بیشتری نسبت به دیگر پارچههایی دارند که با الیاف مصنوعی ساخته شدهاند، جالب است بدانید که پارچههای 100 درصد نخی پس از یک بار شستوشو، بلافاصله چروک و مچاله خواهند شد.

اگر الگوی آن در تمامی قسمتها با یکدیگر منطبق نبوده یا از نظم خاصی پیروی نمیکند، احتمالاً کیفیت پایینی دارد. حین خرید مانتو، الگوی تار و پود رنگهای پارچۀ آن را نیز در نظر داشته باشید. همچنین مشاهدۀ رنگهای اضافی در پارچه نیز نشاندهندۀ جنس نامرغوب آن و ترجیح کمیت بر کیفیت از سمت شرکت تولیدکننده خواهد بود. پارچۀ مانتو را گرفته و به دو سمت مخالف بکشید. این مورد نیز یکی از روشهای مناسب برای تعیین جنس مانتو محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید