خرید مانتو تابستانی،مجلسی و اسپرت

با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول میتوانید وارد سایت دیجیکالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن خواهیم داشت تا در مورد مزیت های خرید مانتو به شکل عمده و قیمت مانتو های عمده توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. مانتوهای طرحدار و شلوغ را، با شال یا روسری کاملا سادهٔ ابریشمی یا حریر ست نمایید تا طراحی لباستان به چشم بیاید. مانتوهای نخی اگرچه راحت اتو می­شوند ، اما به سرعت چروک می­شوند. 1. ویژگی دیگر مانتوهای مجلسی دوخت ویژه آنها است که در کنار پارچه، دلیل اصلی مرتب بودن مانتو روی تن است.

انتخاب مدل برش و دوخت برای بانوان درشت اندام خیلی مهم است و کمک میکند تا خوشقوارهتر به نظر برسند. در فصل بهار از لباس های آزاد و باز استفاده کنید تا هوا براحتی در آنها نفوذ کند ودر درون آن جابجا شود. بانوان کوتاه قد از مانتوی خیلی بلند استفاده نکنند، زیرا کوتاهتر به نظر میرسند. اگر قد کوتاهی دارید مانتوی با قد بلند شما را کوتاه تر نشان میدهد.

با این حال، حقیقت این است که لباسهای گشاد و اورسایز شما را از آنچه هستید درشتتر نشان میدهند. آیا شما نیز به دنبال راهنمای خرید و استفاده از خرید مانتو عمده هستید؟ مانتو در هر موقعیتی از جمله محل کار، مهمانی، دانشگاه و موارد دیگر استفاده میشود. مانتوهای مجلسی مدلهای بسیار متنوعی دارند و انواع مانتو زنانه بلند حاشیهدار با یقهها و طرحهای خاص و مانتوهای کتی شیک را میتوانید در میان آنها پیدا کنید. همچنین در نظر داشته باشید که مانتوها نیز بر اساس آیتم های بسیار متنوعی به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود که از مهمترین و اصلی ترین این آیتم ها می توان به مواردی از جمله نوع پارچه، نوع دوخت، مدل، طرح و غیره اشاره کرد.

همه خریدارن دوس دارنداز تولید کننده اصلی خرید کنند تا اینکه بخان از عمده فروشی لباس زنانه خرید کنند.دلیلش این هست که بدو واسطه از هود تولیدی به صورت مستقیم خرید میکنیم و از لحاظ قیمت بسیار مناسب و ارزان خرید میکنیم. همچنین مانتوهایی که آستین های پفی و مدل دار دارند برای افراد لاغر بسیار مناسب هستند. مانتوهای با آستین ساده یا سارفونی عرض شانهها را باریکتر نشان میدهد. پوشیدن مانتوی کمردار، جمع شدن و چین در شکم ایجاد میکند و آن را بزرگتر نشان میدهد. مانتویی با کمربند ظریف میتواند مقداری پف روی دامن ایجاد کند و بین شانه و پایین تنه تعادل به وجود آورد.

دیدگاهتان را بنویسید