خرید مانتو تابستانی،مجلسی و اسپرت

قدم زدن در این بازار قدیمی و تماشای محصولات آن بسیار لذتبخش بوده و حس نوستالژیکی را به شما هدیه خواهد داد. این مدل مانتو از جمله مدلهایی است که به هیچ عنوان قدیمی نمیشود و همیشه طرفداران خود را دارد. اگر به گل و گیاه علاقهمند هستید و دلتان میخواهد به تماشا و خرید گلهای رنگارنگ با رایحهای مطبوع بپردازید، به هیچ عنوان بازار گل و گیاه اصفهان را از دست ندهید.

قدم زدن در این بازار و خرید گل و گیاههای مورد علاقهتان بدون شک آرامشی وصفناپذیر به شما هدیه خواهد کرد. بازدید کامل از بازار قیصریه تقریبا به ۵ الی ۶ ساعت زمان نیاز دارد و مسیرهای مختلفی برای دسترسی به آن وجود دارد، اما معروفترین آن در شمال میدان نقش جهان واقع شده و به نام سردر قیصریه شناخته میشود. فروشگاههای خرید مانتو در هفتتیر فقط به دور میدان خلاصه نشده است. بد نیست بدانید که این مرکز خرید برای رفاه حال مشتریان خود مجهز به انواع رستوران و کافی شاپ است.

لازم به ذکر است که کالاهای موجود در این مرکز خرید نسبتا گران هستند. صنایع دستی، انواع پوشاک، کیف و کفش و پارچه تنها برخی از محصولات موجود در این بازار هستند که میتوانید خریداری کنید. اگر شما به مانتوهای دارای جیب، دکمه یا زیپ علاقه مند هستید و این نوع مانتوها کارایی بیشتر در روز برایتان خواهند داشت، بهتر است از مانتوهایی با این ویژگی ها استفاده کنید. اگر به غذاهای دریایی علاقه داشته و قصد خرید ماهی دارید، حتما از بازار ماهی خلیج فارس اصفهان بازدید کنید. اگر اهل خرید هستید، پس احتمالا اهل خرید سوغات سنتی یک منطقه هم باشید.

علاوه بر خرید، شکمگردی هم در اصفهان لذتبخش است، اگر اهل کشف طعمهای تازه هستید، ما در مطلبی در جاباما بهترین غذاهای اصفهان را معرفی کردهایم. در اینجا باید به شما بگوییم که محکوم بهظاهر و تیپ نامناسب میشوید اگر این مقاله ۵ دقیقهای را از دست بدهید، زیرا در اینجا نکاتی بررسی میکنیم که بعضی از فروشندهها اصلاً حوصلهٔ توضیح به شما را ندارد و به شما قول میدهم که پس از خواندن این مقاله همیشه انتخابهای درستی را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید