خرید کتاب اثر مرکب با ارسال رایگان و تخفیف ویژه

هر وقت برنامه روزانهتان تبدیل به یک رویه شد باید گام ها را پشت سر هم بپیمایید تا یک ریتم ایجاد کنید و وقتی اعمال و رفتارهای شما دارای ریتم شوند به تکانش بزرگ خوش آمد خواهید گفت. سپس تکانش بزرگ به سراغتان خواهد آمد. اگر شروع به قدم برداشتن در راه موفقیت کنید ، کم کم تکانش و موفقیت های کوچک و در پی آن موفقیت های بزرگ رخ میدهد . نتیجه آن از دست رفتن نتایج و در ادامه آن تکانش بزرگ با مشکل رو به رو میشود.

فقط نکتهای که حتماً باید به آن توجه داشته باشید آن است که برنامه و ریتمی که برای خود تنظیم میکنید نباید از روی هیجان باشد و خیلی به خود سخت بگیرید چون همین موضوع باعث زود خسته شدن و دلزدگی میشود. فردی که اگر زمان کافی به او بدهند. مربی او در طول ۱۲سال فقط یک بار به او اجازه داد تمرینش را زود تمام کند، آن هم هنگامی که ۱۵ دقیقه استراحت داشت و می توانست در کلاس رقص شرکت کند. تکرار آن اقدامات سالم که منجر به ساختن عادت های جدید میشود. ایجاد شده ولی در نهایت به هدف بزرگی به نام تربیت سربازان خوب منجر میشود.

برنده میشود؟» آیا داستان لاکپشت و خرگوش را شنیدهاید؟ در این کتاب، همان اصول وجود دارد؛ آنها سیستم عاملی را ایجاد میکنند به نام اثر مرکب. کتاب اثر مرکب یک کتاب فوق العاده برای بهبود روند موفقیت فردی است.این کتاب نوشتهی آقای دارن هاردی است و افراد زیادی تاکنون این کتاب را مطالعه کرده اند و به کمک اصل ساده موفقیت،که در این کتاب با آن آشنا میشوید،توانسته اند تغییراتی مثبت در زندگی خود به وجود آورند. همان طور که در فصول گذشته گفته شد، انتخاب های ما هر چقدر به ظاهر بی اهمیت وقتی ترکیب شوند میتوانند تأثیرات شدیدی بر روی زندگی بگذارند.

ما مسئول واقعی زندگی خودمان هستیم. سه نوع از تأثیراتی که بر روی روند حرکت ما اثر میگذارند شامل: – ورودی ها: چیزهایی که ذهن تان از آن ها تغذیه میکند. من کتاب اثر مرکب را با ترجمهی لطیف احمدپور و میلاد حیدری از انتشارات شریف خواندم. برای این کار باید روزهای خود را از قبل برنامهریزی کنید و تلاش کنید شروع و پایان روز را بر اساس رویه هایی که برای خود ترسیم کردهاید کنترل کنید. با خودتان قرار بگذارید که اگر به آن عادت خوب دست پیدا کردید جشن بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید