خرید کتاب روانشناسی (30 % تخفیف +ارسال رایگان)|خزان بوک

یافت می شود. این قسمت از سایت بانک کتاب های روانشناسی می باشد و می توانید برای خرید کتب مورد نظر خود در هر جای کشور که هستید، آن را سفارش داده و درب منزل خود تحویل بگیرید. هم اکنون که شما دوستان عزیزی که در حال خواندن این مطلب هستید، حتما قصد خرید کتاب روانشناسی را دارید. آن وقت واژهای به نام پنالتی، اخطار و اخراج هم معنا نداشت.

منابع متنوعی در تدوین کتاب به کار گرفته شده و برای تألیف و تدوین آن با صاحبنظران متعددی هم گفتگو شده است. این کتاب به قدری نظر مخاطبین را به خود جلب کرده است که در کمتر از یک ماه به چاپ پنجم رسید. شما نه تنها خواهید توانست در کمترین زمان بیشترین کار را انجام دهید بلکه همچنین کارهای خود را به درستی انجام خواهید داد. مهم نیست چه چیزی یاد می گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه اثر مرکب به دست می آید. از جهاتی، کتاب «اثر مرکب» نوشته ی «دارن هاردی» را می توان جان کلام کتاب هایی دانست که در دهه های گذشته در زمینه ی توانمند سازی و رسیدن به موفقیت منتشر شده اند.

مطالعه کتاب برای همهی زنان، به ویژه دختران پیش از ایجاد رابطه با مردها ضروری و سودمند خواهد بود. مطالعه فرآیندهای یادگیری از دو جنبه شناختی و رفتاری، امکان درک تفاوتهای فردی، رشد شناختی، انگیزه و نقش آنها در یادگیری را برای دانشجویان فراهم میکند. وقتى فکر مىکنى، در واقع، آنها را به جهان مخابره مىکنى و آنها در مسیر خود همهى چیزهاى متناسب با فرکانس خود را جذب مىکنند. نویسنده بر این باور است که مردان به رغم تفاوت های فردی، فرهنگی و اجتماعی، از ویژگی مشترک فرافرهنگی برخوردارند که لازم است با شناخت آنها، در ایجاد رابطهای سالم، شاد و پایدار موفق شویم.

تمام کتاب هایی که در سایت ایران پیپر وجود دارند، با تخفیفی باور نکردنی به میزان 80 درصد به فروش می رسند. مشغله های امروزی توانایی صرف زمان برای به خرید رفتن و خریداری کتاب را از افراد گرفته است. مهمترین ویژگی مثبت کتاب این است که محتوای آن انگیزشی نیست و کاملاً بر اساس مطالعات و بررسیهای واقعی تنظیم شده است. یکی از مسائل مهمی که کمتر کسی به آن توجه می کند، کمبود منابع جامع و طبقه بندی شده برای مطالعه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد است. شاید به همین خاطر باشد که شماری از نام آورترین اساتید جهانی این رشته، نظرشان را در مورد این کتاب نوشته اند و همگان را به مطالعه ی دقیق و حتی چند باره ی آن دعوت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید