خلاصه کتاب اثر مرکب

دیوار نظم و انضباط و عادتها نمایانگر شکاف بین خود قدیمی و خود بهتر و قویتر شماست. به طرز مشابهی، کنار زدن محدودیتهای شخصی شما رو فقط قویتر میکنه. در این شرایط علیرغم دلایل زیادی که به شما هجوم میآورد تا از ادامه دادن مسیر منصرف شوید، باید ادامه دهید و سعی کنید و به علائمی که دریافت میکنید توجه زیادی نکنید.

کامل کردن این هدف به شما کمک میکنه که خودتون رو قانع کنید که واقعا رئیس زندگیتون هستید. کلید موفقیت اینه که متوجه بشید شما مسئولیت زندگیتون رو به عهده دارید، عادتهای سالم روزانه تشکیل بدید، نظم و انضباط رو توسعه بدید و موقعیت راحت و بدون چالشتون رو کنار بزنید. اگر آنها قدر این موفقیت خود را ندانند و کارهایی که رستوران را به این درجه از محبوبیت رسانده، متوقف کنند، قطعا شکست خواهند خورد. هر تصمیمی، هرچقدر هم کوچک و کم اهمیت، مسیر زندگیتان را تغییر میدهد.

نکته کلیدی اثر مرکب شماره 4: برای شتاب گرفتن تو مسیر موفقیت، موانع رو بپذیرید. باید بدانیم که در مسیر تجربه اثر مرکب باید صبور باشیم. بعضی وقتها برای تحقق رویاهاتون باید اون رو تغییر بدید. مردم هم به میزان قابل توجهی روی شما تأثیر میذارن، پس گروههای مشوقتون رو نزدیک خودتون نگه دارید تا حرکتتون رو ادامه بدید.

وقتی که به حداکثر تعداد وزنههایی که میتونید بلند کنید رسیدید، برای تقویت عضلات در حال کار، به دیگر گروههای عضلانی تکیه بدید. بگذارید یک راهنمای قوی و کامل، گزینه های برتر و جامع تر را به شما نشان دهد تا به وسیله آن بتوانید عادتهای بهتری پیدا کنید و فکرتان باز شود؛ اما مطمئن باشید با خواندن این کتاب، موفقیت حقیقی در دستان شماست. او حدود شانزده سال است که جزء سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و در سال ۲۰۱۶ انجمن ملی آمریکا لقب سخنران برتر سال را به او اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید