دانلود فیلم های جدید ایرانی طنز با لینک رایگان

این سایت که از معتبرترین ها در دنیای فیلم و سریال میباشد، لیست کامل از بهترین فیلم ها را در ژانرهای مختلف به شما ارائه میکند و میتوانید به بر اساس امتیاز و موارد دیگر آن را مرتب کنید. فیلم شبی که ماه کامل شد ماجرای دختر جوانی از جنوب شهر تهران است. در ادامه می خواهیم چند مورد از بهترین فیلم های سینمایی ایرانی که اخیرا منتشر شدند و سایت نما تی وی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از بین انبوهی از آثار ایرانی فیلم های برتر و پرفروش را برای دانلود و تماشا انتخاب کنید. در چند سال اخیر فیلمهای سینمایی پرفروشی از محمدحسین مهدویان دیدهایم.

داستان فیلم قرار است در یک هواپیمان به مثابه یک کشتی، رخ دهد و شاهد سفر بی برگشتی باشیم که عده بسیاری رقم زده اند و در این میان افرادی هم هستند که نمی خواهند با این هواپیما از بین بروند! پیشنهادی که سایت فیلم نما برای شما داره این هستش که در این روز های میتونید جدید ترین فیلم های ایرانی و خارجی از سایت منبعی که 10 سال هستش تواین زمنیه کار میکنه منبع خوبی هستش تا فیلم مد نظر تون در این روز ها تماشا کنید ، و حالا یه تعدادی هم هستن که نمیدونن چه فیلم مناسبی رو برای تماشا و لذت بردن از این اوقات به عمل آورند پس در ادامه با ما همراه باشید .

نکته پایانی : برای دانلود جدید ترین فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی جدید پیشنهاد ما سایت فیلم نما هستش ، این 2 فیلم جدید ایرانی ” دانلود فیلم مردی بدون سایه و دانلود فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون ” از فیلم های سال 1399 میباشد . دانلود مستقیم جدید ترین و برترین فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی با کیفیت عالی و لینک مستقیم از وب سایت رایا تی وی. فیلم و سریال های خارجی به صورت بازبینی شده هستند و در صورت نیاز صحنه های غیراخلاقی به صورت حرفه ای سانسور میشوند. زیرا فیلم های سینمایی بدلیل بسته بودن سینما به صورت آنلاین اکران مشیدند و همین باعث شد خیلی زودتر برای دانلود قانونی در سایت های رسمی دانلود فیلم منتشر شوند.

فیلم سینمایی لتیان در مرداد ۱۳۹۹ به صورت اینترنتی اکران شد و در مهر ۱۳۹۹ برای دانلود قانونی منتشر شد. خروج توانست سیمرغ بلورین بهترین چهرهپردازی و بهترین جلوههای ویژه بصری را از آن خود کند فیلم سینمایی خروج با تصمیم عوامل و با توجه به همه گیری ویروس کرونا ، به عنوان اولین فیلم به صورت آنلاین از تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ اکران شد و توانست با اکران آنلاین بیش از ۳ و نیم میلیارد تومان فروش داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید